SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja gosiekg, prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1114
Ten tydzień mam bardzo ciężki, więc nawet nie będę udawać, że trzymam miskę... ale od poniedziałku na pewno wracam do sensownej diety. Póki co wrzucam wtorkowy trening.

20.09.2016

Trening B
A. Martwy ciąg
2x12 30kg
2x12 30kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
2x12 12kg
2x12 12kg
B2. Ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
2x12 21.5kg
2x12 18.5kg
C1. Wypady
2x15 6kg
2x12 6kg
Dalej kiepsko uginam te kolana. Nie dotykam nimi podłogi, a chyba powinnam, prawda?
C2. Uginanie nóg leząc
2x12 24.5kg
2x12 24.5kg
D. Rozpiętki na ławce poziomej
10x4kg
15x3kg




Zmieniony przez - gosiekg w dniu 2016-09-21 08:24:34

Zmieniony przez - gosiekg w dniu 2016-09-21 08:25:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1114
Witam wszystkich po dłuższej przerwie spowodowanej kilkoma problemami. Październik, co cóż... bywało z nim różnie, ale za to w listopadzie starałam się trzymać dietę na poziomie 1700-1800kcal (chociaż czasem bardziej na oko), chodziłam 2-3 razy na siłkę trenując to co wcześniej i no, trzeba powiedzieć jasno, zdarzało mi się zjeść coś słodkiego. Ja ze słodyczami zawsze miałam problemy, traktuję to wręcz jak uzależnienie, więc z duszą na ramieniu muszę powiedzieć, że w tym temacie jest już znacznie lepiej. Wciąż je jem, ale znacznie, znacznie mniej. Mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej. W ćwiczeniach widzę postępy, więc się cieszę, ale... martwi mnie, i mam nadzieję, że coś doradzicie, waga w ogóle nie drgnie! Lepsza dieta, choć nieidealna, ale lepsza, więcej ćwiczeń, mniej słodyczy, a żadnych postępów w chudnięciu. Kilogramy i centymetry ani drgną. Bardzo mnie to demotywuje... Czy to przez to, że może za mało ściśle przestrzegam diety? kcal za dużo? za mało ćwiczę/za mało intensywnie? Chciałam zapisać się do kolejnego dietetyka, ale jak koleżanka pokazała mi rozpiskę dań to nie wiem czy tam było nawet 1100kcal. Nie wiem co robić :( To co na pewno będę do dalej kontynuować ćwiczenia siłowe, opanować słodkie i może skrupulatniej liczyć kcal i makro. Zastanawiam się, a może proporcje makra mam złe (129B, 158W, 73T)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - pomoc

Następny temat

Makaron na diecie

WHEY premium