SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

reduckja byla...a teraz sila...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 292
Witam wszystkich zainteresowanych tym postem....Jakis miesiac temu pisalem o potrzebie redukcji...no i zakupilem therme pro no i jestem mile zaskoczony przez 2 tygodnie schudlem 5 kg a nie mialem zadnej diety...choc prawda jest ze prowadze aktywny tryb zycia (dziennie trening pilki noznej,bez weekendow choc w sobote mecz)..Ogolnie jestem zadowolony choc po 2 tygodniach schudlem 5 kg to organizm zaczal wariowac w sensie zapotrzebowania np na slodycze hamburgery i inne swinstwa no i nie umie odmowic tego takze z tych 5 kg zrobilo sie juz 3 kg.....:(
ALE DO CZEGO DAZE a mianowicie chodzi mi o jakas odzywke co nie chce sie po nie jesc slyszalem ze fat burner tak ma?a ogolnie potrzebuje odzywki ktora doda mi sily i wytrzymalosci w bieganiu co tydzien mam test cupera (12 min ciaglego biegu) i przebiegam 3000 chcialbym to zwiekszyc na 3200 ale brakuje pary...czy jest jakas odzywka co mi pomorze jezeli nie to przejde do drastyczniejszych srodkow takich jak winstrol;] czytalem ostatnio o clenbuterolu co o tym sadzicie potrzebuje zwiekszyc swoja szybkosc i wytrzymalosc na boisku.....HELP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym postawił na jakiś konkretny stack kreatynowy (Clout albo Xpand)
nad głodem bym próbował zapanować...
a myśl o saa odstawił do kąta
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
weź thermo speeda i jakiś dobry stak typu crevolution, clout, xpand energ. albo KO- pozornie może wyglądać że te rzeczy sie eliminują ale jednak tak jest tylko pozornie bo w twoim przypadku nawet się będą uzupełniać i w pewnym sensie wspomagać...

tu może zaskoczę niektórych ale właśnie w tym przypadku najwyżej postawię xp.en.

ALE KICHA MÓWIĘ WAM
BEZ APOKALIPSY TUTAJ JEST,
POSTY NUDNAWE I DRĘTWE,
I NIE MA KTO TEGO ZMIENIĆ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oO i Ty Apoku?
pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta Burn Xtp Vs META-BURN EF

Następny temat

Początkujący - ACT - jakie suplementy?

WHEY premium