SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

różnica

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Witam, mam problem, mój prawy biceps, mimo, że jest słabszy od lewego, to jest trochę ponad 1cm większy. Czytałem już kilka artykułów na ten temat, większość ćwiczeń na bicepsa wykonuje sztangielkami oraz zaczynam od lewej ręki. Jednak asymetria wcale nie chce się zmniejszyć. Może trochę też dlatego , że ostatni cykl miałem na jabłczanie, więc jeden mógł się szybciej rozwinąć od drugiego. Teraz jadę na sucho, uzupełniam jedynie dietę białkiem. Obecnie mój plan na bicepsa wygląda tak, że wykonuje go w piątek po jednym dniu przerwy od pozostałych treningów i robię go razem z tricepsem. Robię 10 serii, 4 z progresją ciężaru uginając ramiona sztangą prostą, a po 3 serie hantlami na modlitewniku oraz na ławce skośnej z supinacją. Moje pytanie: czy sztangę również zastąpić hantlami? Teraz nie zamierzam nic brać (no oprócz białeczka) i jak myślicie, czy po jakimś czasie ta asymetria się zmniejszy? Z góry dzięki, pozdrawiam.

Glory Glory Man Utd !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Asymetria jest jak najbardziej normalna. Sam mam ją w bicach i klacie i nie wiadomo gdzie jeszcze, bez skojarzeń oczywiście . U niektórych się to wyrównuje samo a u niektórych nie bardzo. Poszukaj w wyszukiwarce, było o tym sporo.

Zmieniony przez - PLŚ w dniu 2007-10-20 13:15:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Cwicz dalej, z tym nie zorbisz nic konkretnego
To ma wiekszosc ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Też tak mam,ale podobno od tego się nie umiera

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Racja, że od tego się nie umiera, ale trochę dziwnie to wygląda. Dlatego, jeśli można coś z tym zrobić, to wolałbym to zrobić. Zobaczymy z biegiem czasu, czy różnica się zmniejszy, bo mam nadzieje że chociaż się nie powiększy... Pozdro

Glory Glory Man Utd !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moge CZy nic sie niestanie Cy ma sens

Następny temat

plan na mase ( domowymi sposobami )

WHEY premium