SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

quadzik :) mała :)) piesio :(((

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
fajny quad;p
fajne auto...
fajna laska....tylko szkoda ze jest...:)
ogolnie super foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
No Dawidek, maszynka spoko, pozdrow ode mnie Karoline

PS: co to ma wspolnego z galeria zdjec kulturystyki to nie wiem, ale SOG za dobre checi

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
niczym kolo mi nie zaimponowales!!!


jak chciales zaszpanowac to trza bylo wypiac tylek i podetrzec kasa wyszlo by na to samo...myslisz ze jak masz astre czy starego merca to wiraga jestes???
alboe ze jak po terenach chasasz sredniej jakosci sprzetem to pokazales ze mistrz bo umiesz przez kaluzke przezjechac??

dla mnie jestes smieszny i zadufany w sobie i chciales podniesc swoja samoocene!!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Majster zluzuj, bo ci kalesony porozrywa. Fajnie poogladac takie fotki, mila odmiana. I to jest sportowe forum dyskusyjne a nie kulturystyczne, jak ktos juz tutaj slusznie zauwazyl. Z mila checia dam soga

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
fajne fotki fajny quad fajna dziewczyna i wakacje
sog leci:)

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 395 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2862
mAJSTER-ku => NAucz sie jeszcze czytac a nie tylko ogladac obrazki to moze zrozumiesz cos z dialogu miedzy forumowiczami. I łatwiej cI bedzie (jakąś) szkole skonczyc . . . A jak lubisz meskie du*py ogladac to ciesz sie ze w miare tolerancyjnym kraju mieszkasz...chociaz i tak bym tak ogolnie sie nie "odkrywal" ze swoimi upodobaniami . "Niczym mi kolo nie zaimponowales" WIECEJ FOT (SPECJALNIE DLA cIEBIE MAJSTERKU i INNYCH TEZ ) http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612-s6.html  POZDRAWIAM WSZYSTKICH . I proponuje zamknac temat po raz...kolejny . :)
.
.
PS MAJSTER to 16-cie przy ksywie to okreslenie intelektu?? bo nie wiem czy Ci naprzyklad CIagu znakow z "emotionków" nie zrobic zamiast tylu liter?? A !! WCzoraj kupilem sobie NOWY ZA***ISTY TELEFON!!! CHCESZ WIEDZIEC JAKI?? I TAK LEPSZY OOD TWOJEGO !!! JAK chcesz odezwij sie na gg to Ci napisze ;-P A jak jeszcze bawilem sie zabawkami to tez mialem lepsze od cIEBIE bo moja DT 50r byla nowsza i duuzo fajniejsza-ale z zabawek juz wyroslem .

PS 2 : Przepraszam pozostalych uzytkownikow ze dalem sie lekko sprowokowac . JEszcze raz Pozdrawiam :)


Zmieniony przez - Gralu w dniu 2006-12-04 15:54:39

"...siłe by zbudowac niebo mozna znaleść w piekle..."52

GRALU => http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Super foty bierzesz z życia co tylko sie da...prawidłowo jestem młodszy od ciebie ale też bede dążył do tego aby brac z życia garsciami.

PS Widze foty na Burdomelu :D:D Też tam byłem i zjeżdzałem na linach :) tylko z niższego pietra.

Pozdro łap SOGa

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Widac majster ze to w niku pewnie twoj rocznik dziecko. Jak dorosniesz, daj znac a moze wtedy poziomo zblizysz sie do normalnych uzytkownikow bo na razie jestes poziom podloga. Mniej niz zero. Typowa prostacka reakcja. No ale jak sie nalezy do klasy D narodu polskiego to tak sie ma

Masz inteligencje muminka. Temat uwazam za zamkniety.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2006-12-04 17:17:56

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Widze ze archeologowie pracuja i wykopuja tematy spod ziemi

SoG Dla autora zdjecia podobaja mi sie.
W koncu cos innego niz tylko biceps, triceps, klatka i najszersze tylem

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 395 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2862
http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612-s6.html



ZAPRASZAM TU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zainteresowanych :)

"...siłe by zbudowac niebo mozna znaleść w piekle..."52

GRALU => http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowe fotencje 31 maja

Następny temat

16 lat 6 miesiecy siłki

WHEY premium