SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

qr... mac :[[

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
Witam wszystkich
Jestem na cyklu kreatyna+tauryna+carbo+mass xxl i jakies tam witaminy z treca, dobra w sumie to niewazne.. problem polega na tym ze z rana wzielem carbo kretke i tauryhne, po 30 min zjadlem sniadanie.. no i ostatnio ( 2-3 miechy moze dluzej ) mam takie cos ze nie moge duzo zjesc na 1 posilek bo mnie zbiera na wymiotyy.. no i dzis juz sie nie powstrzymalem i gdzies po ok. godzinie od wziecia odzywek zwymiotowalem :/ zwymiotowalem sniadanie, carbo tez.. i moje pytanie czy kreatyna sie wchlonela do tego czasu ??? czy mam wziac jeszcze raz dzisiejsza porcje ?? dzieki za odp..!

-the power and the glory-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Oj, na razie na zestawie Olimpa jest wszystko oki
Ale coś się niedługio skonczy sielanka i trzeba będzie znowu kase wywalać..
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wchłoneła się.
Nie dygaj, ja też rano jeśc nie mogę.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Ja kiedys zygłem po tym jak napiłem sie gainera rano , akurat u mnie sprawa prosta wtedy rzadko jadłem jakies obfite sniadanie , i jak zjałem tym bardzie słodiego gainera to sie zebrało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
dzieki panowanie za odp :)

No ja juz tak mam od dluzszego czasu.. zjem troche i juz czuje ze sie zbliza przesylka zoladkowa :/ . Pozdro :)

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Kup bcaa i łykaj rano z 6 tabsow.Posilek zjedz jak będziesz mógł.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Dokładnie mam to samo odkąd jestem na masówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zainwestujcie w citropepsin, powinno pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Mi nie pomogło.
Ale skosztuje moze jeszcze raz.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
a moj ziomek je i dzis mi sie zalil, ze nie moze sie opanowac przed jedzeniem, juz po 30min od pelnego posilku mu slinka leci powaga hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Ja mam to samo jak robie ladowanie weglami jak zaczen jesc to nie moge skonczyc :)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
to samo na lafdowaniu jem 2 razy wiecej ponad a dalej glodny jestem ,a co do poranego jedzenia pare tygodni i sie przyzwyczajsz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

promocja

Następny temat

Kreatyna i Gainer

WHEY premium