SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podlacze sie - jakie sa najczestsze skutki uboczne jakich doswiadczyslicie przy jakich dawkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Jak Tomczers. Porownanie Kiga do Omni to jak dla mnie nieporozumienie. Kig jest dobry i dziala jak powienien - wiem, bo bralem. Ale Omni znacznie lepsze mimo tego nawet, ze mialem wersje "po terminie". Probowalem tez oryg. hyge i bylo najblizej aptecznego omni jesli chodzi o dzialania sposrod underowych GH.

Bralem w nocy przy okazji wizyty w klopie na szczocha:P Chwale sobie ten sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja budze sie o 7h rano biore shot i ide w kime dalej, wstaje ok 9-10h. i tez porownywalem omni po terminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
1iu=1iu to oczywiscie, ze nie ale w miare trzyma stezenie w porownaniu z riptropinami i innymi diamondtropinami, apteka nigdy = ug
nie napisalem nigdzie omni = kigtropin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
no to dlatego pytalem o wyjasnienie co miales na mysli. bo pisales ze trzyma stezenie. jak cos trzyma stezenie to mozna rozumiec ze 10iu to 10iu i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No wlasnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
co do sajdów to gwałtowny rozrost włosów w uszach i w nosie, paznokcie, na omni nieco wieksza retencja niz na kigtropinie, drętwiejące dłonie to wszystko norma na gh

duzej rozbieznosci w stezeniach nie ma na pewno, bo dobre gh czuc
zabraklo mi tam "w miare" ale ok, wyjasnilem jesli ktos mial watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki, z tymi wlosami w uszach to porazka nie mam i nie chce miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
zejdziesz z gh to przestana rosnac tak szybko, trymer sie przydaje, heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
gringss ale zaj**al....s a jak mierzyles wlosy w nosie i uszach hahahhaah a na pietach nie rosna i pod paznakciami a moze ty niedzwiedz jestes i zima zarastasz smiech -----k***,,,,,..a to chyba lece na wyj**ce 9mies z apteki bo wlosy mi nie rosna w nosie i uszach

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta a leki?

Następny temat

syrop i tesc

WHEY premium