SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
dukeluke wlasnie jesli nasz uklad "zauwazy", ze podajemy egzogenne gh w czasie kiedy powinien nastapic najwiekszy wyrzut endogennego gh, moze to spowodowac jego "usuwanie", to tylko moja wysnuta teoria, nie musi sie to okazac prawda
nauka poki co az tak daleko nie zaszla, wciaz sa prowadzone badania m.in. na temat szyszynki, ktora ma wpylw na gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
co zauwazylem bijac na noc , lepszy sen tzn wypoczety jestem juz wczesnie rano . I w zasadzie nie chodze zamulony w dzien.
Dodam ze tak czulem sie tylko po simplexie .
Dodam teraz rano to dam znac czy jest jakas zmiana.

Kazdy bije jak lubi , rozni ludzie rozne szkoly jedni polecaja tak drudzy tak . Nawazniejsze jednak miec poprostu dobre gh bo jak masz gowno to niema znaczenia i tak kiedy wbijesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
jw central wie ocb.. gh samo roboty nie zrobi!!
FOD bij ile mozesz i na ile kieszen pozwala!

Zmieniony przez - Joy w dniu 2011-12-31 17:56:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
oczywiscie, przy dawkach rzedu 5iu nie ma problemow, wiec tu juz zalezy od tego komu jak jest wygodniej
jesli chodzi o gh to kigtropin swietny, fightordie, jesli masz mozliwosc a przede wszystkim pieniadze to uderzaj ed bez wahania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
mi bylo powiedziane ze jezeli wycinamy warto wbijac jak najszczesciej .

tzn rano i przed snem . Biora jeszcze przed treningiem i po tez.

Kwestia tego ile mamy kasy i na ile organizm pozwoli dawac bez sajdow.

Moim zdaniem najbezpieczniej bic rano i przed snem bo wtedy napewno cos zrobimy dobrze. Kwestia ile wbijemy . Bo jak stac nas na 2iu to niema co rozbijac na 2 shoty po 1 iu.

W kazdym razie lepiej wbijac 2iu apteki niz 5 chinola.


co do brania gh to wykminilem swoj wlasny protokol ale niebede tutaj pisac go zeby przypadkiiem nie siac propagandy i radzic jak ktos ma brac takie rzeczy bo sie nieznam na tym lekarzem nie jestem.

Patent wymyslilem sam i sprawdzil sie u mnie na wycince nawet na chinolu w ktorym gh bylo cholera wie ile .


Zmieniony przez - Center88 w dniu 2011-12-31 18:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
nie do konca sie zgodze z tym biciem ze jak sie ma dobre gh to mozna bic kiedy sie chce , najlepiej to widac jak sie zaczyna bic gh apteczne i bije sie rano a wieczorem ,bo po biciu rano czulem wieksza moc gh - saydy , i tez bicie w ciagu dnia jest porazka szczegulnie gdy jest wyzut insy i gh idzie sie j**a.....c

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
to sie zgadza przybilem kolo 6 rano to caly dzien z dupy mialem , 4iu bralem sajdy takie ze lezalem w lozku bo tak mnie bolaly biodra i kolana ze siedziec na kresle nie moglem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
jak dla mnie kigtropin stezenie trzyma, a porownanie mialem z omni
jesli chodzi o gh to tylko rano no i ewentualnie wieczor ale to zalezy od dawki
przy treningu wystepuje duzy wyrzut gh, tez szkoda podawac egzogenny
tak czy siak dla mnie sie liczy podawanie gh rano


Zmieniony przez - gringss w dniu 2011-12-31 18:09:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bierzesz vitaminy w tabletkach,blokuje wchlanianie ich z owocow
podajesz testa,blokujesz wytwarznie swojego
dlaczego hormonu nie brac w nocy skoro go nie ma w trakcie cyklu,zwlaszcza ze cala nocke spisz,nie podjadasz i palisz smalec
na noc zawsze sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
grings chyba nie powiesz ze 5iu kigropinu = 5iu omni. jak tak to miales lipne te omni jakies. kigtropinu nie bralem, ale bralem ripa i dla mnie omni srednio 2x lepsze, ale nie wiecej. czyli np nie moge powiedziec ze 2iu omni jest lepsze niz 5iu ripa. a z tego co wiem to kig napewno nie przewyzsza ripa. zreszta widac po cenie. kig tanszy. jesli miales na mysli ze kig trzyma stezenie jak na chinola to ok. ale ze rowna sie aptece 1:1 to nie wydaje mnie sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta a leki?

Następny temat

syrop i tesc

WHEY premium