SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207
witam mam pytanie ułożyłem sobie diete na mase mój cel to przybrać na wadze chodzi mi o białko żeby budować mięśnie. Pytanie brzi tak czy jeśli będe w dzien spożywał białka 2,3 grama na kg masy ciała ale węglowodanów tylko 50% dziennego zapotrzebowania to czy przytyje czy trzeba także węglowodany spożywać w 100% dziennego zapotrzebowania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
A może zacznij w ten sposób się odżywiać i sam sprawdź?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207
haha dobre chodzi mi o Waszą opinie jakbym sam sprawdził to bym się nie pytał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie wiem czy zrozumiałem o co pytasz.

Chcesz zmniejszyć ilość węgli,na korzyść białka? Jeśli cięcia będą restrykcyjne-wyjdzie z tego redukcja.Białko to zupełnie inny makroskładnik aniżeli węglowodany (mimo teoretycznie podobnej kaloryczności).



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2014-01-17 14:27:45

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207
czyli za przybranie na wadze są odpowiedzialne węglowodany tak? nie białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
To nie jest takie proste,ale upraszczając-TAK.Potrzebujesz nadwyżki kcal,w postaci węgli i/lub tłuszczy.A białko? Białko musi być,bowiem jest budulcem.Aczkolwiek w obecności innych makroskładników.Dlatego dla budowania masy mięśniowej najlepsza jest zbilansowana dieta.

Statystycznie:

2g białka
3-6g węgli
1g tłuszczy

I rośniesz bez żadnego ale.
Jeśli idzie za dużo fatu-obcinasz lekko węgle.Jeśli waga stoi w miejscu-podbijasz...itd.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207
o to mi chodziło wielkie dzieki i pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207
Skoro chcesz przybrać na wadze to czemu chcesz spożywać 50% zapotrzebowania na węglowodany? Dobrym źródłem węglowodanów złożonych jest np. kasza gryczana. Węglowodany są paliwem mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207
bo białko wynosi u mnie 2,3 gr i w diecie dziennej nie wyciągne już więcej węgli niż 53% czyli musze zmienić diete co najgorsze że odżywke już kupiłem białkową ale spoko dam rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 207
może jakaś prtzykładowa dieta jest tu na mase bo z tego co widze tylko jakieś na grupe krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ale po co zwracasz uwagę na kalkulatory ?

Ćwiczę już ponad 5 lat,a nigdy nie miałem do czynienia z tym szajsem.
Patrz na makroskładniki.

Daj 4g węgli i obserwuj organizm.Nie patrz nawet czy według teorii książkowych jest to za duża ilość lub za mała.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW- ocena i kilka pytań.

Następny temat

Cwiczę a efektów nie widzę..

WHEY premium