SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytania do diety 3800 kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
mam kilka pytan do specow od diet :
1.białko brac zawsze do sniadania lub innego posilku(jakiego?) czy sotosowac je jako uzupelnienie mam na mysli to ze np. ktoregos tam dnia zjadlem male drugie sniadanie to biore bialko ale za to nastepnego dnia nie mialem czasu zjesc porzadnej kolacji to wezme wtedy
2. obliczylem ze potrzeba mi 3800 kcal/dziennie ale nie wiem ile dokladnie bialka/wegli/tluszczow na dzien i czy jest jakas norma co do kazdego z posilkow a co za tym idzie nie wiem czy wybrac bialko czy gainer
3.jest sporo tematow ale nie moge jednoznacznie doczytac co najlepiej brac przed treningami na silowni albo treningu sw juz sam nie wiem czy oplaca sie zjesc batona/czekolade czy banana czy moze carbo albo napoj izotoniczny
4.czy to dobry pomysl umiescic w diecie na stale jogurt pitny 500ml czy lepiej cos innego? podam jego wartosc odzywcza w 100ml:
wartosc energetyczna 87 kcal
bialko 2,9g
weglowodany 14,4g
tluszcz 2g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
1. uzupełnienie, ewentualnie mozesz dodac porcje potreningowo uwzględniając w bilansie
2. rozkład uzaleziony od celu diety, aktywnosci itp
3. najlepiej zjeść normalny posiłek przedtreningowy, w trakcie sw mozesz pic izotonik jesli trening jest dlugi
4. naturalne będą ok - jogurt, maslanka, owocowe nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
2 jesli moim celem jest przyrost masy miesniowej to gdzie moge znalezc takie info?
3 normalnie pije mineralke ale ok,bylbym wdzieczny jakbys mi polecil jakis izotonik bo nie jestem w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
2 posty podwieszone odżywianie

3 iso plus na przykład

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
dzieki za pomoc sogi polecialy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa do oceny 82kg.

Następny temat

need some advices

WHEY premium