SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pudzian zwariowal LOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Nie jestem znawcą sztuk walki, ale z tego co wiem w mma nie starują ludzie przypadkowi, lecz ludzie odnoszący w sztukach walki znaczące sukcesy (patrz Nastula). Słuchać Mariusza i brać na poważnie to co mówi to lekka przesada. O jaką dyscyplinę się go nie zapytać to ćwiczy ją po 10 lat i poświęca jej kilka godzin dziennie, Panowie na to doby nie starcza. Zresztą o czym rozmowa wielu z nas ćwiczy kulturystykę po 10 lat, a ilu może stanąć przy najlepszych? Co innego sobie coś tam pykać, a co innego ćwiczyć wyczynowo. Mariusz był, jest i będzie świetnym strongmanem, ale nie wiem po co się ośmiesza chęcią startów w mma? Jak sam twierdzi zarobił już tyle, że do końca życia mu starczy. Wydaje mi się, że każdy średniej klasy zawodnik pozamiata nim ring, a ja po prostu nie chcę się z niego śmiać, wolę go jako zwycięzcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8380
masz rację, tylko Ci się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Skąd pewność, że się ośmieszy? Widziałeś jaka technike ma Popek na przykład? g**** wartą, ale jednak daje sobie radę. Jeśli Pudzian będzie startował W zawodach niższej rangi to da sobie radę moim zdaniem;)

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
pewnie że sobie da rade zapewne wyskoczy z nim typek o podobnej wadze ale bedzie to tłuszczyk zreszta pudzian jest rozciagniety w 90 % bardziej od nas wszystkich więc czekajcie na walkę !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12609
Pudzian zerwał biceps na Pojedynku Gigantów w Łodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Tak tak czekajcie czekajcie to się niedoczekacie
Pudzian wczoraj zerwał biceps na Pojedynku Gigantów, pewnie będzie operacja, gips itd. Tak że kilka miesiecy w plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
To niech Pudzian zmierzy się z tymi zawodnikami, z którymi walczył Nastula. Cyba, że mówimy a jakichś pajacach, wtedy nie mówmy o mma tylko o cyrku.
PS Macie już wiadomości o tej kontuzji? Była jakaś relacja w tv?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
rozmawialem z facetem ktory od dosc dawna trenuje mm.
mowqi ze w tym sporcie im wiekszy oels tym lepiej. Tym latwiej mu dzwignie zalozyc itd.
pol biedy jesli koles jest w miare rozciagniety a nie klocek, pospinany/.
jesli wroci do formy to zobaczymy, zostaje nam zyczyc mu powodzenia.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
Kilka lat temu był wywiad z Pudzianem .Mówił ze składano mu propozycje odnośnie walk w MMA . Ale powiedział ze KASA !!! jaka mu proponowali była słaba!!!
Wiec nie ma co wywodzić.
Jak by miał wyjść na ring i w pierwszej walce dostać w*******.... Na pewno tak nie będzie bo nikt by na tym nie zarobił !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 684
SĄ DWIE OPCJE

WY ZROBICIE KLIK KLIK NA FORUM TYPU 'PUDZIAN NIE DA RADY!' PLUS WKLEJENIE JAKIEGOŚ FAJTERA Z KTÓRYM NA 100% PRZEGRA WG WAS...pudzian faktycznie przegra zarobi pare milioniów dolarów wy będziecie mieli racje i poczujecie się dobrze i pójdziecie dalej za******lać za 2-3 tysiące złotych miesięcznie

opcja numer dwa PUDZIAN NA PRZEKÓR WAM WYGRA ZAROBI PARE MILIONÓW DOLARÓW POPSUJE WAM HUMOR A NA NASTĘPNY DZIEŃ PÓJDZIECIE DO ROBOTY ZA 2-3 TYSIĄCE

ja to widze tak że pudzian niezależnie od wyniku jest wygranym z 5 milionów dolarów za to że mu ktoś ewentualnie zayebie ze 4 razy i zrobi dzwignie KAŻDY Z WAS BY SIĘ ZGODZIŁ NA JEGO MIEJSCU WIĘC O CO WAM CHODZI Z TYM ŻE LEPIEJ JAKBY ODRZUCIŁ PROPOZYCJE?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki odblok dla kobiety po stanie?

Następny temat

prosze o pomac w rozpisaniu cyklu

WHEY premium