SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

puchnięcie łyd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
mam to samo bo az chodzic czasem sie nie da,ale ch*uj chcesz byc dupny to sie męcz

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29617 Napisanych postów 62987 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902781
a czy przy okazji nie boli was dolny odcinek plecow??? tzw "buckpump" chyba jeszcze bardziej dokuczliwy niz pieczenie przy piszczelach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
Mumin boli i moim zdaniem bardziej to przeszkadza niż te łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37410
właśnie miałem o tym wspomnieć- prostowniki, <będąc na cyklu 300mg/tesc/nandro/week> zwykłe domowe czynności- zmywanie naczyń czy odkurzanie i tak spompuje dolny odcinek pleców ze musze usiąśc wygodnie i odpocząć 5min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29617 Napisanych postów 62987 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902781
recepta to oraniczyc wegle proste i ogolnie wegle(moze byc trudne w zaleznosci od celu cyklu) ograniczyc sol, pic wiecej wody(zapobiega magazynowaniu wody w organizmie),zwiekszyc aeroby, dodac do cyklu antyestrogeny, przy grubszych cyklach inhibitory aromatazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
j/w plus tauryna i da rade!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
mi kiedys tak prostowniki puchly ze niemoglem dokonczyc treningu , nawet stac sie niedalo

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
No to sie cieszę że nie jestem jedyny
a z tymi prostownikami to również jest przesada.Wystać sie czasem nawet nie da, a martwy to wogołe drog przez męke...no ale nie ma nic za darmo
a co do tomka wwl to obecnie idzie enan z deca ,za 4 tyg dopiero bedzie prop

Zmieniony przez - gruby22 w dniu 2009-03-03 21:32:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
Czytalem niedawno ze zazywanie magnezu szczegolnie w wiekszych ilosciach ogranicza pompe na treningach wiec moze sprobuj tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam to samo i najlepsze jest jak po przebiegnięciu 400m i doczłapaniu do miejsca bo aż nie wiem jak opisać ten chód siadasz nogi bolą plecy bolą i myślisz sobie "miałem być duży i silny a teraz byle menel by mnie okopał"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Prolongatum + jabłczan kreatyny

Następny temat

physiodose Nacl 0,9%

WHEY premium