SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przygotowania do cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
mixuje :)
kox i ph
Epistane IBE bralem 2x i zadowolony bylem.
Ostatnio dodalem go jako zejscie z 500mg tescia per week i ponownie mnie nie zawiodla i to w malutkiej dawce 20mg/dzien.
Ja mam to szczescie ze male dawki mnie "czesza"
Minus ph jest taki ze wiekszosc to metylowany stuff wiec wiadomo nie bedziemy tego brali dlugo i czesto duzo spada po cyklu zwlaszcza biorac ph samotnie bo blokjesz przysade i caly cykl lecisz na zerowym tesciu
Zabawa tesc + ph jest fajna sprawa imho ...lubie experymentowac

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
mowisz ze duzo leci w dol po cyklu ;/ ? tzn wiadomo zalezy od wielu czynnikow ale porownujac ph bez tescia i saa z tesciem , przy bloku przysadki i potem po odbloku wiecej zejdzie pewnie z ph ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Odwieczna dyskusja saa czy PH ;)

zawsze jednak saa wychodziło z tarczą a ph an tarczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
chodzi nie tyle o tescia (jego udzial w cyklu jednak bardzo pomaga imho)...chodzi o to ze wiekszosc ph daje szybki przyrost wagi w krotkim czasie. Organizm nie jest do tego stworzony, dazy do homeostazy. Do tego dochodzi ze nie mozna robic (tzn jak ktos chce to moze heheehhe) cykli z metylowanych ph po 12-20 tygodni. Kolo sie zamyka krotki cykl , szybki przyrost wagi wiec i spadki duze.
Do tego dochodzi ***owe samopoczucie i spadki libido - brak tescia.

Cos tam po cyklu jesli zrobiony z glowa zostanie. Zwlaszcza jesli PCT jest zrobione dobrze i dieta po cyklu (ilosc kalorii) jest odpowiednia.

Wiele ph dziala silniej niz meta lub oxa....spytaj weteranow dopingu czy ktos poleca solo cykle na tych srodkach
Dla mnie jesli juz orale solo to w malych dawkach inaczej przy***iesz wagi i wiekszosc spadnie po cyklu

Nie jestem przeciwnikiem PH bron boze sam je biore i sledze nowinki ale wsio trzeba robic z glowa. Zreszta slowo ph juz do 99% srodkow jest nieaktualne to co sie teraz bierze superdrole,epi,pplexy itp to sa zwykle sterydy nie ma tu nic z prohormonow. Polykasz gotowy anabolik, nie musi sie on za pomoca enzymow przeksztalcac w aktywna substancje jak to bylo z dawnymi prawdziwymi prohormonami. Stad takie mocne ich dzialanie (tych nowych) heheh

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-04-19 20:47:03

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
mi tez chodzi wlasnie o mase latwiejsza do utrzymania bo co to za frajda przyje**** 10 kg i 2/3 stracic ;d jedno co zostanie to rozstepy ;d dlatego mysle ,ze beda normalne dawki bez przesady , po cyklu trzymac BTW takie jak na cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Standardowy podzial BTW zaleznie jaka masz diete . Wazniejsza rzecza jest nie obcinanie kalorii. Wiele osob popelnia podstawowy blad. Przygotowuje sie do cyklu i wali w nim gainery, szejki bialkowe itp. Konczy sie cykl koncza sie odzywki i luz.......*** nie luz spada ilosc kalorii w ciagu dnia a organizm musi czyms zywic zbudowane miesnie. Jako ze nadmiar miesni nie jest nam potrzebna do zycia organizm spali ja w pierwszej kolejnosci przy braku kalorii

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
tzn tak no bialko kupuje caly czas bo zawsze troche mi brakuje to uzupelniam (ostatnio sp80) , teraz myslalem dorzucic profi wheya i te 100gram dziennie zjesc by podbic troche kcale , poza tym teraz staram sie zredukowac zeby fatu nie bylo ani troche

ps. wiadomo ze latem ciezej jest przytrzymac te kcale ,zeby bylo jak sie nalezy , przynajmniej ja tak mam, duzo na powietrzu jestem ale mysle ze nie bedzie zle.
Powiedz mi 4litry dziennie wody starcza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
zalezy od treningu wagi itp.
4l moim zdaniem minimum tak bez zaglebiania sie w twoj trening itp zapotrzebowanie.

Ja jako ze nie jestem zawodowcem a tylko "Bawie" sie tym sportem stosuje inna metode. Zasada jest taka ze organizm ma opozniony zaplon i jesli wysyla sygnal pragnienia to juz jest za pozno (juz jestes troche odwodniony). Zasada jest wiec prosta popijamy plyny w ciagu dnia caly czas i nie dopuszczamy nigdy do uczucia pragnienia. Dla mnie jest tak latwiej

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-04-19 21:13:36

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
wiadomo im czlowiek wiekszy tym wieksze zapotrzepowanie na wszystko dlatego tez chce zatrzymac sie na okolo 110kg,waga bedzie do podtrzymania i wiecej mi nie potrzebne przy utrzymaniu niezlego miesnia mysle ze bedzie to wygladac ok.
Tylko teraz sie zastanawiam bo ja kieds czytalem ze wlasnie po ph jest latwo utrzymac mase , a w Twojej wypowiedzi jest duzo prawdy i najgorsze ze to przeczace tamtemu twierdzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
nie przetestujesz nie przekonasz sie jak cos dziala:)
Rad od innych mozna przyjmowac takie hmmm ogolne ale jednak kazdy jest inny przetestuj i zobaczysz jak Twoj organizm dziala.

No i nie wierz we wszystko co tu pisza na temat ph. Nie chce nikogo obrazac ale wiekszosc to powielane ogolnie poglady bez dowodow. W dodatku nakrecanie biznesu przez tych co ph sprzedaja hehehe

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile po enanie kreta i yoha?

Następny temat

alkohol po mecie

WHEY premium