SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerwanie cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
Witam
Zaczełem cykl na onmadrenie i metanabolu ułożony przez kolege, ale rozmyśliłem się i chcę to przerwać jak dotąd przyjełem 3 ampułki omy i 5 tabletek mety, którą zaczełęm przyjmować od 2 tygodnia od startu omy. Nie chcę tego kontynuować czy po takiej dawce muszę się odblokowywać? posiadam dwa listki clomidu.

pozdrowienia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jesli omka byla dobr4a to odblok powinienes zrobic

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
hmm dwie sprzeczne opinie. Posiadam 24 tabletki clomidu. Więc jeśli tak do ile radzicie ich zjeść ? Jak nie to odsprzedam je.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Jedz clomid. Odsprzedać ? Lepiej mieć pod ręką chyba ze ktoś potrzebuje na gwałt.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
też bym odblok odpuścił,nie podajemy gg na forum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
Mając na myśli sprzedaż myślałem o koledze z którym ćwiczę on stale tego potrzebuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
co do odbloku to czasem 2 strzaly z propa moga zablokowac ( nie musza ) byly takie przypadki

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
pewnie że tak,ale silne leki mogą też bloka zrobić.Jakiś booster śmiało powinien dać radę.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol + t3 dawkowanie

Następny temat

Cykl methadex

WHEY premium