SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedramie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie wiem że to nie ten dział,ale jako że są tutaj sami armwrestlingowcy to mam do was pytanie.Ogólnie mam chude kości i mało przedramie,ogólnie z natury jestem wąski,nie to że ektomofrik to nawer rzeźby super nie ma choć ektomorficy przeważnie taką mają.Chciałbym aby ktoś rozpisał mi trening przedramienia.Treningi na siłowni mam 4 razy w tgodniu,biceps ćwicze w poniedziałki jeśli to ważne.Zastanawiam sie ile razy w tyg ćwiczyć aby ruszyć przedramie.Wogóle co powiedziecie o maszynie iron hand,warto kupić? ogólnie musze coś z tym zrobić bo w koszulce z rękawkami do przedramion wyglądam jakbym na oczy siłowni nie widział.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
wydaje mi sie ze twoim problemem jest równiez brak masy skoro tyle mówiles o ekto, ale niewazne.
Cwicz przedramie RAZ w tygodniu tylko bardzo solidnie
zdecyduj z jaka partia chcesz ja łączyc? tzn.ja zawsze łacze splecami ale sa i tacy co łacza z bickiem ale mi to nie pasi ze wzgledu na zbyt duze zmeczenie przedramienia przy Uginaniach na bicka.
Tak naprawde zeby dac w kosc przedramiom musisz dac jedno ciezkie cwiczenie i dwa lekkie ( ze wzgledu ze przedramie duzo pracuje na codzien)
Jako ciezkie proponuje Uginanie ramion nadchwytem 4X14/12/12/10 z tym ze warunkiem musi byc duzy ciezar oczywiscie duzy na tyle by zachowac prawidłowa technike cwiczenia.
Nastepnie po tym uginania nadgarstków podchwytem i nadchwytem w serii łączonej 3Xmax
wydaje mi sie ze to całkowicie starczy by zatrzec twoj słaby punkt
Co do ironhenda odradzam to cwiczenie raczej na siłe,
a oszczedzone pieniadze przeznacz na diete
masz takowa?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki wawek za pomocmzróbie jak mówisz.A z dietą ruszam od piątku bo już mi wiele osó mówilo więc ułożylem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
powodzenia i przyrostów zycze
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to bezpiecznie zrobić?

Następny temat

Sport w Polsce - Warto?

WHEY premium