SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przebiegi 2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Z Trzebiesławic się fajnie leci na Chruszczobrod przez.Gołuchowice.,ale tam jest odcinek 100metrow takich wertepow jakby jeszcze była wojna,a tak poza tym ruch mały,świateł nie ma,można robić rekordy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Jechałem tak 2009 potem wracał em przez tucznawe. Osobiście wole główne drogi , do Tych dobrze się jedynką jedzie np potem wracał em przez Katowice, Będzin łagisze i na park zielona wyjechał em, 82 km łącznie. a Ty szosówką czy góralem jeździsz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Szosą jeżdżę,taką czerwoną meridką,często jestem na pogorii 4, tu z kolei lubie robić krótkie sprinty na max chwilową prędkość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Też miałem czerwoną meridy, aluminiową. Teraz chce kupić za 2600 zł meridy, widelec karbonowy. Na czwórkę lubiłem wjeżdżać gdy było dużo rowerzystów, 40 kmh i wyprzedzasz 99-100% z nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3026
Puchatek94
Też miałem czerwoną meridy, aluminiową. Teraz chce kupić za 2600 zł meridy, widelec karbonowy. Na czwórkę lubiłem wjeżdżać gdy było dużo rowerzystów, 40 kmh i wyprzedzasz 99-100% z nich

nie lepiej samemu rowerek złożyć ?..

wracając do kilometrażu jaki robicie i prędkości, ja mając single speed'a, bo taki się sprawdza ( przerzutki dla mięczaków ), nie mam problemów aby robić 80-100km dziennie ze średnią prędkością 28/30 km/h.
Kurde, może kolarstwo zacznę trenować :D

Pozdro szosowcy ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Na czwórce styka 33-34 na godzinę i wszyscy oglądają plecy,aczkolwiek jest tam paru co i przy 45 siądzie na koło i nie odjedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Robercik_
Puchatek94
Też miałem czerwoną meridy, aluminiową. Teraz chce kupić za 2600 zł meridy, widelec karbonowy. Na czwórkę lubiłem wjeżdżać gdy było dużo rowerzystów, 40 kmh i wyprzedzasz 99-100% z nich

nie lepiej samemu rowerek złożyć ?..

wracając do kilometrażu jaki robicie i prędkości, ja mając single speed'a, bo taki się sprawdza ( przerzutki dla mięczaków ), nie mam problemów aby robić 80-100km dziennie ze średnią prędkością 28/30 km/h.
Kurde, może kolarstwo zacznę trenować :D

Pozdro szosowcy ! :)
no to u nas by Ci wyszło z 1-2 km/h mniej ze względu na wszechobecne dziury i niewysokie 1-2 km podjazdy
PS.tam była mowa o średniej ponad 40,jak ktoś tyle robi nawet na odcinku 38 km to na bank ma talent


Zmieniony przez - forx w dniu 2014-06-02 20:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3026
forx
Robercik_
Puchatek94
Też miałem czerwoną meridy, aluminiową. Teraz chce kupić za 2600 zł meridy, widelec karbonowy. Na czwórkę lubiłem wjeżdżać gdy było dużo rowerzystów, 40 kmh i wyprzedzasz 99-100% z nich

nie lepiej samemu rowerek złożyć ?..

wracając do kilometrażu jaki robicie i prędkości, ja mając single speed'a, bo taki się sprawdza ( przerzutki dla mięczaków ), nie mam problemów aby robić 80-100km dziennie ze średnią prędkością 28/30 km/h.
Kurde, może kolarstwo zacznę trenować :D

Pozdro szosowcy ! :)
no to u nas by Ci wyszło z 1-2 km/h mniej ze względu na wszechobecne dziury i niewysokie 1-2 km podjazdy
PS.tam była mowa o średniej ponad 40,jak ktoś tyle robi nawet na odcinku 38 km to na bank ma talent

no talent jakiś musi być, 40+ samemu trzymać to nieźle już korbić trzeba xD


Zmieniony przez - forx w dniu 2014-06-02 20:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Lepsze było to jak w wieku niespełna 15 lat po zarwanej nocy wyjechałem na góralu i zrobiłem 280 km, a po 120 km koło Kluczborka miałem jeszcze siłę przyspieszać na płaskiej do 45 km, ale tigery i red bulle na każdej stacji benzynowej piłem żeby nie zasnąć po je..aby nieźle byłem że wyjechał em po nieprzespanej nocy w taką trasę

Zmieniony przez - Puchatek94 w dniu 2014-06-03 00:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Nieźle,górala rozpędze do ok 51-52, ale z miejsca na wypoczetego.Co dziwne największe prędkości chwilowe osiągalem na rowerze typu cross,szersza guma niż w szosie oznacza wyższy profil koła i to chyba dlatego

Zmieniony przez - forx w dniu 2014-06-03 11:23:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie po treningu

Następny temat

Kondycja - czy taki plan będzie odpowiedni?

WHEY premium