SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przebiegi 2014

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
2754km
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 955
w tym roku tyle naprałeś???? powiem Ci że ładnie :D ja niewiele bo cały styczeń i luty nie jeździłem... :/ w marcu skręcony staw skokowy, po skręceniu pierwszy raz wyjechałem około 10 kwietnia.... a teraz maturki to się troszeczkę musiałem przygotować :P także skromne 800 z grosikiem :P :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Tak w tym roku,szosa,z 3 tygodniową przerwą

Zmieniony przez - forx w dniu 2014-05-11 21:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 955
ładnie ładnie :D a czym się wozisz, szosówka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
2815,tak szosówka,idę po rekord w tym roku, czyli +10tys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 955
jakbym miał dobić do końca roku do 10tysi to chyba musiałbym dzień w dzień naginać :D ja sobie jeżdzę z kolegą i wozimy się ogólnie po wszystkim, jeden wypad to jakieś 50-60km ale nie po asfalcie więc daje w dupę pięknie :P ile razy jeździsz w tyg i jakie trasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
4 czasami 5 razy, w tygodniu,dystanse różnie 40 do 80 km,czasami więcej,staram się żeby te 250 km w tygodniu wyszło,średnia 29-32 km/h,teren urozmaicony,od płaskiego po 2km podjazdy,zależy gdzie jade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3026
około 7 tys km :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 955
od początku roku czy w ogóle? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3026
od początku, oczywiście mniej więcej, ponieważ zdarza się zrobić dziennie 120 km, a następnego dnia 80 więc różnie:) Taki mały szczegół, jestem kurierem rowerowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 955
mówisz że naginasz sobie po mieście rowerkiem :D brałbym robote od ręki jeśliby mi się taka trafiła :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie po treningu

Następny temat

Kondycja - czy taki plan będzie odpowiedni?

WHEY premium