SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przełamanie stagnacji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Nie mogę przełamać stagnacji. Zmiany w treningu i diecie na kilka różnych sposobów nie przyniosły pozytywnych rezultatów (ilość powtórzeń, obciążenie, serie łączone, drop-sety itp.)

Chciałbym jakoś pobudzić organizm aby wrócił do progresywnej hipertrofii i choć nie chciałem nigdy brać sterydów to jeśli już miałbym się na nie zdecydować to czy takie małe dawki mogą pomóc?

Zastanawiam się nad propionianem testosteronu 30mg/dzień albo metanabolem 5mg/dzień (ewentualnie 10 jeśli 5mg nie będzie odczuwalne).

czy po takich małych dawkach konieczny będzie odblok i jeśli tak to podejrzewam, że też w mniejszych dawkach.

Temat dopingu jest mi obcy także proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuję za pomoc :) pozdrawiam

1.WIEK: 21
2.WAGA: 82
3.WZROST: 173
4.STAZ NA SILOWNI: 3
5.DIETA
BIALKO: 3g
WEGLOWDANY: 6g
TLUSZCZ: 1g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8.TRENING: 3 czasem 4 dni w tyg
9.CEL CYKLU: masa
10.POZIOM BF% między 8 a 10%
11.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): chudniecia
12.STAN ZDROWIA: nadciśnienie tętnicze (genetyczne) leczone farmakologicznie, jest w normie.
13.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: raczej nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364439 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669125
zrób jakiś delikatny cykl,ale nie az taki jak napisałes

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Mietek 20mg/dzień 6-8 tygodni. Dawki dzielone co 4h plus osłonki do tego na wątrobe. W przedostatnim tyg kreatyne odpalasz. Odblok na daa plus jakiś booster teścia(clomifen zbędny przy tak małej dawce). Waga mała, to jak nie było wcześniejszego kontaktu ze starydami spokojnie cie porobi.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
dziekuje za szybka odpowiedz
czy delikatnym cyklem można nazwać 50mg propionianu testosteronu co 2 dzień bądź 10 - 15 mg mety w dwóch-trzech porcjach dziennie?

Co w kwestji mojego nadciśnienia tętniczego i większej dawki mietka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364439 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669125
Paker ci odpowiedział,tak mozesz śmiało polecieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jeśli chodzi o nadciśnienie, to jeśli jest ono stabilne(to znaczy, że po lekach, które zapewne bierzesz masz je w normie), to możesz tyle łyknąć. Jest to tak mała dawka, że wystąpienie skutków ubocznych jest bardzo małe.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
wielklie dzieki :) dałem po sogu. mam jeszcze jedno pytanie. czy jeśli ciśnienie górne wzrosło by powyżej 150 to czy brać dodatkową dawkę mojego leku tj. Twynsta 80mg/5mg? Niestety nie moge o to zapytac mojego kardiologa bo dla niego kreatyna to jest smierc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jeśli ciśnienie skoczy ci powyżej 160, to możesz łyknąć. Możesz ochronnie zakupić jemiołę, głóg i czosnek - będą pomagały trzymać ciśnienie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tesc deka

Następny temat

Tren pomoc !

WHEY premium