SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
chciałbym żebyście doradzili co do stacka przedtreningowego. szukam czegoś niedrogiego. chce miec tego pałera i kopa na treningu
zastanawiam sie nad:
-n.o.k.o
-nitrobolon II lub energizer
-storm (tu są różne opinie)

miałem juz za sobą cykle na mono i jabłczanie.
co by było najkorzystniejsze i poprostu najlepsze?

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
troche sie zastanawiałem nad wyborem i doszedłem do wniosku że:
30 min przed treningiem walne n.o.k.o (porcje albo dwie, zależy jak trzepie) oraz 1 caps Olimp thermo speed. Powinno być pobudzenie, pompa, energia.
W DNT dam 5g mono rano. ewentualnie jeszcze w porze treningu, ale raczej nie.

Wychodzi dosc tanio. efekty mogą być ciekawe. Co o tym sądzicie?

pzdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
z tych co wymieniles to nitro E (na mnie dzialal swietnie ) .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
z w/w storm to napewno nie przedtreningowka

ja wybralbym nitro ener

ale to tez nie jest nie wiadomo co,

nie napisales nic o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
chodziło mi oczywiscie o shocka. wczoraj duzo czytałem i troche mi sie pomyliło to ;p
ćwicze juz trzeci rok. jestem ekto. 180cm wzrostu, 73kg wagi. diety staram sie trzymać. ćwicze 3 razy w tygodniu.

chodzi mi o dziką energie na treningu. pewnie do tego stacka dodam mega capsy mono.
najbardziej własnie sie zastanawiam nad tym shockiem. tylko popdobno nowa seria zeszła na psy. nie wiem co o tym sądzić a kasy w błoto wyrzucic nie chce.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2998
storm to nie przedtreningówka tylko po. bardzo dobry jest shock terapy z universala sam testowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Nie wiem jak stara formuła ale mam nową teraz i co dla mnie najważniejsze są chęci na trening ogromne, do tego koncentracja i pompa jakaś jest

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Nitro i ewentualnie 1caps spalacza jakiegoś ( tylko przed treningiem, z 30min wczesniej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
też sie własnie dzis rano zastanawiałem nad fat burnerami. skoro podnosza temp., jest wiekszy przepływ krwi to pewnie jest wiecej energii i pompa duża.

jasiu-1989 - wyjasniałem juz ze chodziło mi o shocka a nie storma. pomyłka mała ;p

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
NOZ, no xplode, horse power, shotgun, N.O.K.O ,xpand (ten nowy), crac, WF, fierce, deca stac, shock, jest tego naprawde duzo bo mozna jeszcze tak wymieniać długo ale dla mnie jak chcesz duzo energi i pompe to no xplode zmieszany z shotgunem i wyrwie cie z butów na treningu :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Nedwader próbowałeś to mieszać ?
Ja właśnie mam zamiar przeprowadzić eksperyment. Na początku pół miarki Shocka + pół NO Xplode i ewentualnie zwiększyć tylko nie wiem czy to przeżyje i czy to w ogóle ma sens


Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-11-22 11:24:31

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
nie shotguna z no xplodem nie mieszałem ale teraz mam cykl horse power shotgun i synthesize to z doswiadczenia wiem ze pod koniec cyklu shotgun nie bedzie mnie klepał to połacze horse powera z shotgunem to zobaczymy jak mnie poklepie:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

jak to zajadać ^^żeby nie latać^?

WHEY premium