SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc z cyklem hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9983

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

92

Wzrost

189

Staż na siłowni

10 lat

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kilka

Stan zdrowia

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
tak zrobic, na kicka, zanim sie rozkreca dlugie estry, czyli cypek i dd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Lasix
kocham ten temat


no nie? przypomina mi serial na wspolnej, na poczatku bubub, klotnia, rozstanie sie a pozniej szczesliwe zakonczenie, czekam jeszcze na te dolyaryee :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
do lasix: ja tez kocham ten temat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
jajcarze z was:) szkoda tylko, ze nie wiem nic o polskich serialach poza odwroceni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
nie godej, chlopcy tam z miami mi pisali zes wykupil polska kablowke i dlatego nie chodzisz do pracy bo od rana ogladasz magda m, tomek i magda i inne.. nie wstydz sie pawle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 148 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668


dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
hahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawel.usa
do mm1986: widzisz skoro pisalem ze chcialem bic hgh 7 miesiecy a jeden pisze mi ze tescia bic z tym caly czas a drugi pisze ze 1-15 test c, 1-13 deca to niejasne bylo dla mnie nic bo nie wiem co robic po uplywie 15 weeks skoro wciaz mam hormon! Got it?


też odebrałem to jak rozpiske bez gh , do takiej bomby to szkoda tego gh chyba faktycznie z wykorzystaniem do jak witaminka. nieleciał bym tak, ale i może nie powinnem tego pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
gar, masz racje, bo tu chodzi o jedna prosta rzecz, zwykli ludzie bez pojecia, wlaczaja google, wpisujac hormon wzrostu mozna poczytac wiele, jak nas to nie rozyebie, wszedzie tylko brakuje dodac, ze tam nie pisza o 5j, lecz o 15-30j ed, z kwantum insuliny, wtedy mozna rosnac, bo na 5j to taki dodatek do supelentacji sporo ludzi kupi hgh, bijam 5j dzienie na dodatek chiniola jakiegos, a potem do dila bija co im to sal, bo nic nie napuchli.. po prostu jednym slowem, nie wszystko jest takie proste, ale ty o tym wiesz, nie do ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maxpro

Następny temat

ECA dawkowanie

WHEY premium