SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc!! :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5367
Mam mały problemik... jestem poczatkujacym dlatego prosze sie nie smiac :P chcialbym zebyscie zerkneli na moj trening i powiedzieli co jest w nim nie tak.przedewszystkim co sadzicie o cwiczeniu codziennie oczywiscie nie tych samych partii np. pon robie brzuch nogi i triceps a wt robie cala gorę czyli przedramie biceps barki klate... czy musze stosowac jescze pomiędzy tym jednodniową przerwe??? jakie partie moge cwiczyc w jednym dniu?? jeszcze odnosnie techniki cwiczen , w jaki sposob mam wykonywac cwiczenia na mase ?? czy mam przy karzdej serji zwiekszac kilogramy i zmiejszac ilosc powtorzen ?? (10,8,6) czy mam robic to jednym obciązeniem?? z gory dzięki ;)

Świat Jest Zbyt Duży Żeby Być Małym :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9205
Najlepsza rada: przeczytaj posty podwieszone, tam naprawdę są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania! Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 260 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5367
ehhhh niemoge tego nigdzie znalezc :/ moze napisali byscie pare zdan specialnie dla mnie ?? :> bedzie sogacz

Świat Jest Zbyt Duży Żeby Być Małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
1)Zacznij od treningu ACT
2)ułóz diete
3)zajrzyj do Atlasu ćwiczen (wszystkie ćwiczenia masz przedstawione i opisane) i tam masz opisane podstawy wszystkich treningów (masa,siła,rzeźba)
4)potem ułóz sobie trening dzielony lub FBW i dasz go do oceny

PS. Musisz sie nauczyć korzystać z wyszukiwarki tam jest wszystko
Sogów dawać nie mozesz bo nie masz abona więc nie obiecuj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html

Zamykam temat.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

16 lat. _______do oceny

Następny temat

Koniec kretki i co dalej???

WHEY premium