SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o poradę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 325

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 43
Cześć :) Widzę, że macie sporą wiedzę na ten temat, więc chciałam Was prosić o porady. Mój chłopak wbija testosteron od 5 lat i twierdzi, że jest od tego uzależniony. Po 1wszym roku chciał zupełnie odstawić, zrobić odblok, ale podobno źle się do tego zabrał i nie wyszło. Teraz chciałby zrobić odblok (HCG i clomid). Wiadomo, że każdy człowiek reaguje inaczej, że to wszystko kwestia indywidualna, On ma rożne problemy psychiczne (oczywiście składa się na to wiele rzeczy), od roku chodzi na terapię, teraz podjął się tematu jak to mówi ,,zejścia z towaru", psycholog powiedział Mu żeby najpierw poszedł do androloga żeby zrobić badania. I tu mam pytania do Was czy ktoś robił taki odblok i potem nie wracał do przyjmowania tego? Jak fachowo to wszystko zrobić i przede wszystkim jakie badania zrobić i w jakim czasie? Nie wiem czy mam rację, ale jak spróbowałam zagłębić się w temat to mam wrażenie, że androlodzy wcale nie mają wiedzy w tym temacie i że więcej można dowiedzieć się od kogoś kto sam w tym siedzi, choć mam nadzieję, że się mylę. Kiedy chłopak 1wszy raz robił odblok mówił, że miał stany depresyjne, jak można temu zaradzić bo bardzo możliwe, że tym razem też tak będzie. W jaki sposób mogę Go wspierać? Miłego dnia :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Nic za swojego chlopaka nie zrobisz jak sam nie chce z bomby zejsc wiem sam po sobie. Dziewczyny zmienialy sie saa zostaly. Niech zacznie od sprawdzenia zdrowia badania ogolne i hormony morfo lipidy cukier mocz test estro prolaktyna progesteron lh fsh kortyzol tsh psa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Musi znaleźć dobrego androloga/endokrynologa ogarnetego w temacie a nie pierwszego lepszego. Chłopak podawał w czasie trwania cyklu hcg? Musi zrobić badania napewno morfologia pełna, badanie moczu, kreatynina, psa, lipidogram, panel wątrobowy, glukoza, estradiol, prolaktyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie znam nikogo kto zszedl z saa i powodem nie bylo: bardzo zly stan zdrowia / calkowita utrata zainteresowania silownia.
powiem wiecej - to jest tak uzalezniajace, ze znam dwoch chlopakow, co przestali cwiczyc, a bija dalej.
badania wyzej chlopaki juz rozpisali.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
czellista
nie znam nikogo kto zszedl z saa i powodem nie bylo: bardzo zly stan zdrowia / calkowita utrata zainteresowania silownia.
powiem wiecej - to jest tak uzalezniajace, ze znam dwoch chlopakow, co przestali cwiczyc, a bija dalej.
badania wyzej chlopaki juz rozpisali.


Ja znam ;), mam kumpla który zrobił 1 cykl na enanie tylko ale przerzucił się na mma. No ale znam też takich jak wspomniałeś, którzy przestali ćwiczyć a i tak test leci ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 43
On sam z siebie chce zejść z bomby i chcę Go wspierać nawet jeśli najlepszym wsparciem byłoby zejście Mu z oczu, no zobaczymy jak to będzie. Hcg mówi, że podawał. Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi i podanie badań :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Przede wszystkim musicie uzbroić się w cierpliwość po tak długim cyklu może to być długa droga żeby przywrócić równowagę hormonalną a jeszcze trudniejsze będzie zapanować nad głową i chęcią powrotu na cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Najlepiej bedzie jak sam tutaj przyjdzie zalozy temat z wynikami badan juz fotka sylwetki i opisem cykli dawek itp. Bo przez kogos to slaby pomysl gadac i pomagac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja wynikow badan krwi, Pierwszy cykl

Następny temat

Czy testosteron uszkadza układ sercowo-naczyniowy?

WHEY premium