SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop ruski... orginal? podrobka? potrzebana szybka pomoc

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280


wdapl mi taki prop w rece co sadzicie na jego temat? bedzie dobry, podziala tak jak powinien?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
z Tym to bywa roznie czasem działa a czasem nie wbij to sie przekonasz prop szybko dziala bedzie wiedzial po 3 dniach albo 4 ja bedzie ***nia to wyrzuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280


A JEST JAKAS MOZLIWOSC ZEBY ODROZNIC ORGINAL OD PODROBKI??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
dokładnie jak kolega wyżej , ciezko coś powiedzieć ogólnie tandeta płynu nierówno w tych smiesznych rakietach i działanie raz było raz nie czyli taki mix był u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
aha... spoko... bo juz sam nie wiem co mam myslec o tym propku.. jedni mowia ze mozna rozpoznac po kolorze, jesli fiolka ma nadruk fioletowy to jest wy***ka a jesli niebieski to powinno dzialac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Innej opinii jak koledzy wyżej nie można wydać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
To prawda, ten pakowany w ładnie proste opakowanie z fioletowymi napsiami nie działał.Z tym co pokazujesz jest różnie, ja trafiłem pod koniec tamtego roku który działał.Teraz tez mam 10 amp identycznego jak ty, ale nie traktuje go jako propa tylko bardziej jako rozcienczalnik do innego troszke bolącego propka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2133
wbijaj smialo,ja wbijalem i dzialalo bez zarzutow,tylko ze ja walilem po 3 rakiety co 2-gi dzien ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
NAwet jesli bedzie walił 2 to z pewnoscia poczuje.Prop to prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie jak gene napisal - dziala albo i nie
ps z tym rozcieńczalnikiem do bolesnych propów to moj pomysl i dziala !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
ok dzieki.. niedlugo zaczne cykl wiec sie dowiemy czy to dziala czy nie;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon 250 -Pakistan

Następny temat

[Axio Labs] Methanoplex 10mg/1tab

WHEY premium