SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop a hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
Czesc mam szybkie pytanie bo mam 30 amp propy co daje 9,5tyg bicia. mam sam clomid na odblok da rade czy przy takiej dlugosci cyklu HCG jest niezbedne? jezeli tak to skroce cykl do 8 tyg a 5 amp. zostawie na kiedys tam... jajka skurcza sie znacznie po prawie 10 tyg? do propa bedzie leciec 7tyg epi jakby co
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
spoko chcialem ogolnie zrobic relacje z cyklu bo nie znalazlem zadnej z takiego polaczenia srodkow a wydaje i sie ze jakosc miesnia przy odpowiedniej diecie bedzie na wielki plus. Ogolnie PH mnie nie interesuje wole sprawdzone srodki ale jakos wolalem prope ppolaczyc z epi niz z winem. Wynikami sie pochwale zrobilem zdjecia przed cyklem i zwymiarowalem sie caly :) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Dobrze by było przybić hcg, ale bez też może sobie poradzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
wlasnie te moze :D bo jakbym bil na 10tyg to z epi wszedlbym po tygodniu i chcialbym jeszcze z 2 tyg poleciec na samym propie na lagodniejsze zejscie zeby z dwoch srodkow nie schodzic. pierwszy tydzien chce na samym propie bo pewnie z treningiem bedzie ciezko dupa bedzie bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
bo do HCG nie mam dostepu a moze na odbloku po 12 tabsach clomidu dorzucic jakis dobry boster tescia i dojde do siebie? a raczej jajka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jesli nie masz hcg to będzie musiał clom wystarczyć,booster dopiero po hcg ale jeśli wystąpi atrofia to booster nie pomoże.12 tabsów będzie za mało clomu

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-09-30 20:35:52

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
mam 24 tabsy chodzilo mi zeby bostera wziac w trakcie po 12 tabsach clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
boostera po clomie jak coś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
1-10 prop 100mg e2d
2-8 epi 40-50mg
10-12 clomid 50mg ed
13 boster tescia

lodzianin jezeli jajka sie skurcza to w 8 tyg przerywac cykl czy leciec do konca? to moj pierwszy cykl inj i nie wiem w jakim stopniu jajka sie kurcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak się skurczą to pasowało by przybić hcg,przerwanie cyklu nic nie da,potem jajka będą długo wracały do siebie bez hcg.Poszukaj gdzieś i postaraj się załatwić 1 fiolkę 5000 j.m. lub dwie po 2000,o jajka trzeba dbać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2760
kurde to juz sam nie wiem;/ myslalem ze obedzie sie bez hcg i jakos wroce do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
może i tak cykl nie jest długi i dawki nie są duże.Ale sprawa indywidualna,można zakładać że powinno obyć się bez hcg.Zakładając że to nie będzie twój ostatni cykl,to co najwyżej hcg zostanie ci na przyszłość.Ogólnie jak dla mnie hcg to podstawa.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta,cypio, deca, prop , wino

Następny temat

Odblok antek

WHEY premium