SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

produkty z efedryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
niekoniecznie da sie wyprowadzić` z równania procentowego i mniej wiuęcej tyle sypać ziela ..8% to duzo pozatym naturalna działa mocniej bo synergicznie z pozostałymi
pozaty, czeu odrazu efka a nie lepiej dmae.niedosc ze na banke dobrze roni to jeszcze pobudza z zwiększ ilośc choliny a t fat bórner ..no niewiem jak to się ma do receptoów adrenmergicznych ale chyba wie ktoś ?

Zmieniony przez - darmozjad w dniu 2010-02-13 15:01:03

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra już załatwiłem sobie 4paczki efy i teraz takie pytanie jak się bierze i z czym najlepiej oraz czy może dodać do tego Venoma ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
rano bierzesz 20/30 mg z 200 mg kofeiny i potem 1.5/2 godziny przed treningiem bierzesz kolejne 30 mg z 200 mg kofeiny. co masz za efke ? ogolnie dzialanie efedryny z kofeina czuc dopiero po 2 godzinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mam tussi 80 tabletek , bo tylko na tyle udało mi się narazaie załatwić receptę .
Jest jakaś inna ogólnodostępna na receptę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
eph hardcore z china labs dalej dostępna czesze ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie , no tego to nawet w Polsce nie ma gdzie dostać a nie chce brać jakiegoś wielkiego Mixa , bo ja zasuwam teraz na izoteku , bo coś mnie wyj$#bało na ciele .
Co sądzicie o połączeniu tussi + venom , bo mam jescze 500/200 ok 40 capsów .
Z czym lepiej połączyć tussi ? i jak to brać , tutaj kolega napisał 20/30mg to ile to w kapsułkach będzie ? a po postacią kofeiny kolega ma na myśli mocną czarną kawę a nie jakieś rozpuszczalne nescafe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
mam na mysli tiger/redbull, z kawa jest ten problem ze nie wiadomo ile maja kofeiny a jak wypijesz puszke tigera to wiesz ile mg kofeiny wpompowales ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No też fakt :P . Czyli jak 2tussi rano i tiger i 2tussi przed tren i tiger ? do tego może coś dorzućmy bgo ja 15 klio lece w dół , bo ja spadam o kilka kategori wagowych z kat do 90 na kat do 79 a chce wazyc 75 z obecnych 90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4087
Dasz rade na cyklu z ECA bez A.(ECA - Efedryna Cofeina Aspiryna) nic nie musisz wiecej brac. Stosuj codziennie 2 dawki rano i po południu. 30mg efedryny + 200 mg kofeiny. Po 2 tygodniach zrob sobie przerwe na 1-2 tygodnie i znowu jedziesz. Uwazaj zeby nie uzaleznic sie no i nie zwiekszaj dawek, takie spokojnie wystarcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A skąd zdobywacie undery , może ktoś z wawki by się odezwał . Bo 80 capsów starcza na 20 dni tylko a nie wiem czy uda mi się skołować więcej recept
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*****TROCHĘ MOCNIEJSZY CYKL*****

Następny temat

preparat z witamina b6 ale solo!

WHEY premium