SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2374

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Płeć

menczyzna

Waga

88

Wzrost

171

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Jak narazie zwykłe obowiązki domowe, trening tak przed południem o 11 spać klade się o 23

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

staż prawie rok treningi DT3 razy silownia i DNT2 razy biegi siłownia nie jest profesjonalna ale daje radę nie ma co narzekać

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

stosowana tylko dieta masowa i było calkiem calkiem dobrze 5 kg do przodu w 3 miesiace

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy jak ryba

Stosowana lub planowana suplementacja

bialko sfd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
tak moze byc powiem szczerze ze nie udaje mi sie zeby pokazalo tutaj zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
file:///C:/Users/oem/AppData/Local/Temp/dieta_2014_01_19-3.png
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
czy o takie cos chodzilo bo powiem szczerze mam zapisany ten plik na pulpicie ale nie moge go wrzucic tutaj nie udaje mi sie udalo mi sie adres tylko wrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
koniu no za cho..re nie moge tego wrzucic normalnie do dziennika wrzucilem jpeg z dysku na forum wrzucalem adres url i d..a nie pokazuje mi zdjecia tylko adres co zle robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2214
96388_4c4becdcca077ea9ea107d2853717e07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Pozwolę sobie zrobić to za Ciebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnia redukcja - przejście na low carb B + T pomocy!!

Następny temat

Redukcja czy nie za dług ?

WHEY premium