SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kolanami?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. 2 dni temu biegalam(4min biegu. min marszu) od poczatku wakacji nie biegalam, nie uprawialam zabardzo zadnego sportu, poprostu sie rozleniwilam. przebieglam 3km i zrobilam pol godziny odpoczynku. Gdy chcialam biegnac zpowrotem nie dalam rady. strasznie bolaly mnie kolana. musialam wolno wrocic do domu bo przy kazdym mocnieszym uderzeniu stopy o podlorze bolaly kolana. jeszcze dzisiaj gdy probowalam troche przegiegnac bolaly mnie. Kiedys jak bylam mala mialam peknieta kosc piszczelowa. boli mnie troche a dzsisiaj dostrzeglam male zgrubienie i gdy przyciskam to boli.
gdy jest rok szkoly jestem bardzo aktywna. czesto chodze na dlugie spacery, biegam, plywam, jezdze na rowerze. Przed biegiem sie rozgrzalam wiec zadnych zakwasow niemam.
co robic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Musisz się rozruszać.
Stawy, mięśnie muszą się przyzwyczaić do wysiłku.
Nie ma nic od razu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
j/w

tez mam ten problem mimo ze biegam od dwóch lat mniej lub bardziej regularnie

czasami wystarcza dwa tygodnie przerwy i czuje dosc nieprzyjemny ból gdy zaczynam 2gą połowe dystansu

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha. czyli mam ten bol zignorowac? wczesniej tez biegalam i nic takiego sie nie dzialo, wiec dlatego troche mnie to zaniepokoilo. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
po 2óch 40 minutowych biegach tego bólu już u mnie nie ma

jak bedzie sie dluzej utrzymywal to mozna miec jakies podejrzenia

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bluszcz trujacy?? oparzenie skory

Następny temat

Kręgosłup.Koniec silowni?:(

WHEY premium