SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z erekcją

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
górna granica ja bym zbił trochę i będzie lepiej daj wit b6 600 mg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1156
600 mg ? dzienna dawka to ok. 1,4 mg. Zawsze to też jakaś droga. Polecasz coś konkretnego z apteki ? Chodzi mi tutaj o dobrą przyswajalność witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
B6 50mg 50 tabletek. Około 4zł.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1156
Estradiol jest w porządku. 23,05 (norma 7,63 - 42,60). Idę z tym wszystkim do rodzinnego w piątek. Kupiłem dodatkowo B6 i zamierzam brać to przez najbliższy czas w dawkach po 600 mg. Zobaczymy co z tego wyniknie. Dzięki za Waszą pomoc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Seksuolog.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
więc problem z glową raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1156
Problem będzie z głowy jak zostanie rozwiązany. Czytałem o trochę o tym Niepokalanku mnisim, który zbija prolaktynę. Być może go wypróbuję. Tak czy inaczej na pewno zgłoszę się też lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
seksuolog jak koledzy pisza wczesniej ... pewnie jest to teraz sprawa tzn. blednego kola gdzie za kazdym razem sie stresujesz ze nie wyjdzie jak trzeba itd.
Sprobuj sie wyluzowac ... np. wypij troche alkoholu (wino), tylko uwazaj z dawkami co za duzo to niezdrowo ;) i efekt bedzie odwrotny. Jezeli to nie pomoze to lekarz przepisze pewnie viagre zebys sie "odblokowal" psychicznie.

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
elprobo89
. Idę z tym wszystkim do rodzinnego w piątek.


Weż skierowanie do urologa. Zbadaj prostate.Masz tu fragment z Urologii Polskiej
''Mężczyźni z zaburzeniami prostaty mogą prezentować zaburzenia wzwodu, głównie w postaci jego nieutrzymywania przez dostatecznie długi czas.

Przeanalizuj jakie leki brałes ostatnio i czy przypadkiem nie leczysz sie na cos.Na seksuologa jeszcze przyjdzie czas.To nie cudotwórca lecz psycholog od spraw seksualnych i dobrze jakbys poszedł z partnerką ale według mnie jeszcze nie teraz.Zbadaj trójglicerydy i cholesterol. Nic o Tobie tak naprawde nie wiemy.Czy jestes tegi? palisz? moze jakies uzywki? SSRi? Na COMMED.Pl tez pytałes ale odpisałem tu.Przemysl swoje zycie.Na psychiatrów. psychologów, psychoanalityków seksuologów i tym podobnych speców jeszcze przyjdzie czas.Szukaj.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
Zrelaksowany i na lekkiej bani próbowałeś? tak po 2 piwkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start-Stop-META bialko. Ale jakie?

Następny temat

fenoterol

WHEY premium