SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z bicepsami

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Diete ogarnij, 2200kcal jada 50 kilowa baletnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
A co sądzicie, żebym robił bicepsy 2 razy w tygodniu? Po klacie i z tricepsami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
głupi pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
To ile mniej więcej kalorii mam mieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
ok dzięki, mam nadzieję że to w jakimś stopniu rozwiąże mój problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5202
j/w podbij węglowodany i wywal śmieciowe żarcie daj też więcej pełnowartościowego białka bo masz go 100g zaledwie.
Jak chcesz mieć rękę większą to wiedz że triceps jest większy od bicepsa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
Obwód mojego ramienia to 33cm co przy wzroście 162cm to chyba nie najgorzej, ale biceps jest dość płaski nie wystaje praktycznie ponad linię barków i to mnie martwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2067
biceps ćwiczysz w pełnym zakresie ruchu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Pamietaj że opuszczanie sztangi/hantli powinno być zawsze wolniejsze od podnoszenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór Diety ;)

Następny temat

Witam, chciałbym się dowiedzieć jaką diete zastosować aby: spalić tłuszcz a nie białk

WHEY premium