SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

predyspozycja do blokowania ????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 590
Czytając jeden z ostatnich tematow zainteresowałem się jednym z wątków, mianowicie chodzi o efekt dekadick, a raczej jego brak. Mianowicie biore deke juz 6 tydz (400mg/tydz!!!) a problemów z małym brak, wręcz przeciwnie (dziewczyna niedłógo pozwie mnie o molestowanie) torba tez dotychczasowych rozmiarów, dodam ze biore teścia wiadomo że jego obecność troche mnie ratuje, ale dotychczas brałem go w bardzo skromnej dawce 100mg/tydz. I tu zgłupialem więc są dwie możliwości albo to wy***ka albo mam znikome predyspozycje do blokowania ?! qrwa istnieje wogóle takie coś?????? bo dodam że możliwość wy***ki w tym wypadku raczej nie wchodzi w gre (pewne, sprawdzone żródło) Ineresuja mnie wasze przemyślenia na ten temat, mieliście podobne spostrzeżenia stosujac deke? czy może zawsze spotykał was ten przykry efekt? czy można nie mieć predyspożycji do blokowania ?????? bo jeśli tak to powoli zacieram ręce na olimpie https://www.sfd.pl/buziaki/17.gif 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 590
sory za ten link do bużki smyklo mi się śpiący jestem a zręszta ta deka... sami wiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3105
Jesli chodzi ci o deca dick to gdzie jest napisane ze wystepuje po 6 tyg, deca dopiero zaczela Ci sie rozkrecac.
Zazwyczaj na cyklu jest ok, jeszcze do tego szamasz tescia.
Poczekaj do zakonczenia cyklu, nastaw pozytywnie psychike i odpowiednio zarzuc odblok.

"Predyspozycje do blokowania" to sprawa indywidualna !

Pzdr
<<Kris>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dekadik moze wystapic i po cyklu nie koniecznie podczas

i zazwyczaj tak wlasnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
georg a jak tam było u Ciebie

hehee PZDR

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no przydarzylo mi sie takie cos ale po npp

raz po superce spofy w cyklu a drugi raz po retabolilu branym typowo leczniczo po 1amp 50mg e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
gregor a jaka dawke przyjmowałeś npp. pozdrawiam

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
75 e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 590
Ale ja pytam czy wedłóg was istnieja osoby które blokują sie bardzo nieznacznie w spośob wręcz znikomy ? tzn na 10-ciu "badanych" biorących takie same ilości deki wystapią duże rozbierzności w stopniu zablokowania wynikające z uwarunkowań genetycznych???????(jedna osoba stanie się tymczasowym impotentem z jądrami wielkości orzeszków ziemnych a dróga nie odczuje żadnych efekyów tego typu) czy może każdy z nich zareaguje niemal identycznie???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Oczywiscie że są osoby u których deka-dick nie występuje, ale blokuje po kolei wszystkich nie ma*****a.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Ja bym mogl sie wypowiedziec ale nie wiem co to za slowa "wedlog" oraz "droga". Moze chodzi o droge?

Swoja droga to tak jak w tym slynnym dowcipie zona mowi do meza:
- kochanie, poloz reke na mym lonie...
- a co to jest mymlon???

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Swedzenie glowy

Następny temat

omen+clen odblok

WHEY premium