SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

próba dostania sie do jakiegos klubu po amatorskich treningach

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
ja mam takie pytanie gdyby był ktoś wiek w przedziale 18-21 lat.czyli za stary na gre w juniorach grajacy w paru lat czesto nawet codzienie(trenujac indywidualnie lub z kolegami amatorsko) posiadajacego spore umiejetnosci w miare sensowne warunki fizyczne dobra kondycje a nigdy nie grał własciwie w zadnym profesjonalnym klubie co moze zrobic lub jakie kroki podjac by dostac sie do jakiegos klubu?czy ze wzgledu ze nigdy nie trenował w profesjonalnym klubie nie ma juz zadnych szans by zagrac w klubie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja Ci odpowiem:

i tak nie pójdziesz do żadnego klubu bo jesteś małym internetowym trollem



a jak założysz jeszcze jeden idiotyczny temat to wylecisz z tego forum bez możliwości powrotu

Dziękuję za uwagę

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
Do "profesjonalnego klubu" czyli rozumiem klub od 2 ligi w gore od razu się nie dostaniesz ale poszukaj sobie takiego w którym jest 2 drużyna grająca np. w okręgówce a pierwsza w 2/3 lidze. Jeżeli jesteś dobry i jesteś w wieku 18-21 czyli jeszcze jesteś młodzieżowcem to wezmą cie do pierwszej drużyny a stamtąd możesz wybić się jeszcze wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
czyli kluby z wysokiej ligi nie biora gosci z ulicy nawet jakby facet miał umiejetnosci jak c.ronaldo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
Raczej nie dostaniesz się na trening drużyn z wysokiej ligi chyba ze jak napisałem do 2 składu który gra w niskiej lidze i jeżeli masz umiejętności jak C. Ronaldo to wezmą cie do pierwszej drużyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
czyli do której najwyzszej ligi moge isc na trening i mam rozumiec gdzie moga sprawdzic moje umiejetnosci i jesli sa dobre porzyjma mie dozespołu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
myślę ze do każdej 2 drużyny danego zespołu bo miedzy innymi po to są one tworzone aby sprawdzać ambitnych piłkarzy jak ty a poza tym do każdej amatorskiej lub półzawodowej czyli 3liga i w duł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
czyli do klubów takich jak garbarnia czy hutnik kraków moge przyjsc i sprawdza moje umiejetnosci chodzi i o pierwsza druzyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3182
Nie powiem ci na pewno czy pozwolą ci trenować z pierwsza drużyna Hutnika. Radze ci abyś najpierw udał się na trening 2 drużyny jeżeli będziesz się wyróżniał to gwarantuje ci ze cie wezmą do 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Rozumiem Alan że o miejsca treningu Wisły dopytujesz się w celu dołączenia do pierwszej drużyny? Ja wiem że polityka transferowa Wisły pozostawia wiele do życzenia, ale aż tak źle chyba tam nie jest, więc apeluję o trochę powagi i zaprzestanie zakładania tematów w tej sprawie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
czyli jak trenujesz w jakims klubie 4 ligi i oczywiscie hipotetycznie wyrózniasz sie to co wtedy mozesz zrobic by trafic do klubu z ekstraklasy lub drugiej ligi?a chodzi ci o to ze wisła to za dobry i za bardzo szanujacy sie klub zeby brac gosci z ulicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1005
Czego nie mozesz pojac?

Idziesz do wisly na ich trening, ale drugiego zespolu. Mowisz trenerowi, ze jestes utalentowany i chcialbys sie sprawdzic w ich druzynie. Prosisz zeby dal ci szanse.

On cie wezmie na testy. Jak bedziesz z chlopakow najlepszy to przeniesie cie na testy to pierwszego zespolu. Bedziesz gral sobie z Brozkiem, Maleckim i kim tam jeszcze chcesz...


Podsumuje zebys nie zadal kolejnego takiego samego pytania:
1. Prosisz o szanse zaprezentowania sie w drugim zespole wisly
2. Wyrozniasz sie na testach i przechodzisz do pierwszego zespolu
3. Jestes tam najlepszy...
4. Kupuja cie i jestes ich zawodnikiem

FINISH

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka T90 Saber Nike - Pytanie

Następny temat

Postępy na Baltic Area

WHEY premium