SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dostać się do klubu

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam , mam 16 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest w ogóle możliwość dostania się do klubu za granicą , bo wygląda to tak , że wyprowadzam się z Polski do Niemiec do Leverkusen a wiem , że tam jest dobra szkółka i jestem bardzo ciekaw czy mam jakieś szanse , żeby zagrać w takim klubie jak Bayer Lebverkusen , w piłkę gram ponad 6 lat na pozycji bramkarza.
Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
wszystko zależy od twoich umiejętności, szanse zawszę są, chyba nie będą mieli żadnych przeciwskazań żeby Polaka przyjąć
to masz 15 czy 16 lat w końcu ?

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-03-24 18:42:19

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
16 rocznikowo :D w lipcu koncze 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Ale bardziej mnie interesuje jak by to wyglądało , bym miał jakieś testy czy coś ? czy od tak od razu mnie wezmą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Edytuj posty
Oczywiście że będziesz musiał przejść jakieś testy,nikt pierwszemu lepszemu "Jasiowi" w tym wieku nie da bez niczego miejsca...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
i na czym by te testy polegały ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Na sprawdzeniu Twoich umiejętności czy się do czegoś nadajesz czy tylko byś komuś lepszemu blokował miejsce (jak dokładnie będą one wyglądały tego nikt Ci nie napisze bo w różnych klubach różnie to wygląda...)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Zwiększyć Wybićie ?

Następny temat

Można dokupić lewego korka do Nike mercurial superfly II ?

WHEY premium