SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiekszanie dloni

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 354
kurde... nie moge zlapac jedna reka gumowej pilki.. skure tak ale gumy nie moge.... zna ktos jakies cwiczenia na wydluzanie palcow? ... oprocz wciskania kolkow na noc miedzy palce(nie jestem masochista .. czy jak tam to sie zwie )teraz w wolnych chwilach siedze z pilka i caly czas obejmuje ja palcami jak najmocniej potrafie .... i staram sie jak najdalej siegac .... macie jakies inne pomysly i czy to co ja robie moze cos pomoc?
pzdr

<<<What would Jesus do?>>>
<<<Only the strong survive>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
codziennie to jest niecale 5 minut wogole cie nie meczy no i raczej nie trzeba regeneracji dla palcow po czyms takim

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Najlepszym cwiczeniem dla ludzi chcacych zlapac pilke jedna lapka sa pompki na palcach. Tak przynajmniej wynika z mojego doswiadczenia Trzeba troche cierpliwosci i dadza bardzo dobry efekt.

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potwierdzam .
Jak nie będziesz mógł robić na początku pompek na palcach to rób "babskie pompkpi", znaczy się nie na stopach tylko na kolanach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Bardzo pomocne sa rowniez tzw. sciskacze (bierzesz takowy do lapy i cwiczysz scisk), oraz uginanie nadgarstkow nadchwytem i podchwytem w siadzie (patrz Atlas Cwiczen).

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 354
a mialem sie jeszcze pytac .... ile tych pompek dziennie nalezy robic zeby bylo widac jakies efekty?

<<<What would Jesus do?>>>
<<<Only the strong survive>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
To zalezy ile jestes w stanie zrobic maksymalnie. Generalnie metoda polega na tym zeby z czasem dojsc do jak najwiekszej liczby w jednej serii. Mi wystarczylo ok. 15 zeby zlapac pilke jedna reka, moi kumple musieli dochodzic nawet do 30 zeby to zrobic - zalezy od organizmu.

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 717
a słyszałem, że dobre jest też wiszenie na drążku na samych palcach?
czy te 15-30 pompek dziennie wystarczy? i tylko jedną serię? a ile serii i powtórzeń ze ściskaczami?

nic tak nie cieszy jak kolejny dołożony kilogram

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj na maxa z tym ściskaczem robić powtorzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Co do pompek:
Ilosc zalezy od tego jaki jest Twój max. Moim zdaniem lepszy efekt dadza dwie serie, w ktorych ilosc powtorzen bedzie nieco mniejsza niz max. Oczywiscie w miare postepow nalezy zwiekszac liczbe powtorzen w seriach

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak robicie pompkiu na palcach to jak robicie ??
tak ze stjicie tak jakby na paznokciach tzn. ze palce sa prosciutkie czy macie troszke zgiete ze palce sa przylozone po 2 stronie paznokci ??

kurde moze mnie ktos zrozumie bo trudno to opisac :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Palce wyprostowane, nie zginamy kostek!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawy treningu, pedałowanie, tętna podczas wysiłku

Następny temat

FSA korby?

WHEY premium