SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiększone nerki po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1099
Juz zaczełem cykl:oma+winstrol+npp+masteron, staram sie pic duzo wody i łykam urinal, odczekałbym z tym cyklem ale podczas choroby wrzodowej zołądka nie byłem w stanie nic zjesc przez tydzien i nic prawie pic, co moglo spowodowac obciazenie nerek..spadłem z wagi 7 kg, musze nadrobic straty bo wyglądam jak chudzinkaWyników badan nie mam bo byly robione w szpitalu, dostałem jedynie karte informacyjna, na której jest informacja: nerka prawa powiekszona, z sugestią obrzęku, nerka lewa zwykłej wielkosci, z poszerzeniem kielichów i miedniczki, bez uchwytnego poszerzenia moczowodu-zwezenie podmiedniczkowe? to wszystko o nerach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia

[*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4689
TAkie pytanie mam.
Po co sie pytasz o zdanie , skoro każdy ci odradza a ty to olałeś i bierzesz??...
Ja tak samo
POWODZENIA [*]

Zarzywasz , wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"Juz zaczełem cykl:oma+winstrol+npp+masteron"

Jesteś kretynem .

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i masteron moim zdaniem tez nereczki obciazy. Moge sie mylic ale wydaje mi sie ze ma podobna zasade dzialania do trena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie klam, ze nie masz badan - musisz miec!
ja tez leczylem nerki jakis czas, i dostawalem zawsze wyniki dla siebie do wgladu. oszukisto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
i masteron moim zdaniem tez nereczki obciazy. Moge sie mylic ale wydaje mi sie ze ma podobna zasade dzialania do trena

Nie obciazy, to taki nieco skuteczniejszy proviron w wersji inject, miedzy soba posiadaja tylko jedna zmiane w strukturze, nie wnoszaca zbyt wiele.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4689
To napewno obciąży nerki. i napewno im nie pomoże.
Radziłem zebyś zaczekał.
Twoje zdrowie twoja sprawa

Zarzywasz , wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Kreatyna tez obciaza nerki, w zbyt duzych dawkach mozna kretyna zniszczyc nery ..i do czarnego worka, wiec jesli gadacie ogolnie to nie ma sensu w ogole nawijac.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mowie ogolnikowo tylko i wylacznie o masteronie ktorym tez mozna sobie krzywde zrobic nieumiejetnie przesadzonym . Tak zaslyszalem od pewnej osoby ktora jest dla mnie bardzo wiarygodna

I oglnie to nie ma co polemizowac. Autorpowinien oidstawic towar i udac do lekaza zarowno tego od nerek jak i od glowy...

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-07-30 14:38:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skonczyl sie proscar

Następny temat

Mocna odżywka na przyrost

WHEY premium