SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje porady !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
witam

sytuacja wyglada tak:
30 maja wystawiłem sobie bark ;/ totalny nie fart;/ i teraz mam pytanie, czy gdy zdejme orteze 25 czerwca to czy mógłbym isc juz na siłke 1 lipca? oczywiscie bardzo malutkie ciezary w celu rozruszania miesni, wiadomo o co chodzi. I czy mógłbym odrazu zaczac na Xpandzie?

prosze o wasze opinie... pozdroooo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
JAk czujesz się mocny to idź, ale jeżeli myślisz, że możesz robić ćwiczenia powiedzmy 15 kg sztangielką, to rób 10 kg, naprawde lepiej poczekać tydzień lub dwa i miec pewność, ze wszystko ok.

Xpanda nie ma sensu w tym momencie brać, co najwyżej za jakiś miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
Odpusc sobie silke! Idz lepiej na basen(oczywiscie bez przesadnej intensywnosci).Troche sauny. Prysznice w wannie (zimny,cieply). Jakies delikatne ruchy bez obciazen.Xpand bez sensu w tym momencie. Jak masz kase kup Glukozamine lub jakis inny regenerator stawow. Dorzuc lyzke zelatyny. Cwiczenia dozuj powoli bo inaczej znowu bedziesz mial przerwe , ale moze byc dluzsza.Lepiej troche poczekac niz za wczesnie zaczac.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
ja jak złamałem kosc środręcza za małolata cwiczyłem klatke w ostatnim tyg. w gipsie pozniej sam go zdjałem i ładowałem dalej bolało i krzywo sie zrosło ale co trening to i spadków nie było:DD haha ale to głupota oczywiscie powstrzymaj sie tydzien dwa zrób odnowe biologiczna wrzoc glukozamine albo jakis mix na stawy pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
dzieki wam bardzo... 25 czerwca sciagne, tydzien rehabilitacji czyli basen :d i potem jazda na siłke :d ale wiadomo delikatnie;]....
Glukozamine jem już tydzień ale nie samą tylko taki lek jak "ARTHROSTOP" w nim jest glukozamina i inne witaminy to chyba dobre nie? czy lepiej sama glukozamine dawac? do tego codziennie jem galaretke zeby zylatyny troche bylo :) co jeszcze jest dobre na stawy? wiadomo mascie itp...

pozdroooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
aha jak bede chodził na zabiegi fizjoterapii to moge cwiczyc na silce ? te zabiegi to chyba laser , magneto itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
nie lepiej nie ja nie cwiczylem jak naderwałem miesien nadgrzebieniowy barku tyle ile kuracji zabiegow masz tyle musisz zrobic przerwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA i Anabolic BCAA System.Czy nie za dużo witaminy b6?

Następny temat

Kreatyna powoduje...

WHEY premium