SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje dobrej rady desperat. :]

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 675
czesc potraficie mi poradzic??? chce zbudowac mase.to moja niby dieta: 1. 30g rodzynek oraz 100g płatków owsianych
2. Chleb razowy żytni 150g,80g szynki
3. Makaron 125g, Ser twarogowy chudy 175g,
4. Ryż 100g, 175g piersi kurczaka bez skóry
5. Kasza gryczana 100g,tunczyk[puszka] 20g oliwy z oliwek,do tego mam ''maxivit''nturella.[witaminki dobra rzecz]kupilem universala ''natural complexs sterol'' i za chiny nic sie nie ruszylo,dodam ze pracuje duzo w tej pracy mam ruchu fizycznego.Co powinienem dozucic jeszcze do tej diety? moze ja zmodyfikowac???myslalem o ''bcaa treca'' przed silownia i ''Carbo hi tec'' tuz po niej[gainerek idzie mi w brzuch] czy to ma sens? dzieki son...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Za mało białka.
W pierwszym posiłku nie ma go w ogóle, w drugim jesz 80 g szynki a biorąc pod uwagę to ile mięsa jest w szysce a ile wody to będzie w tym nie więcej niż 10g białka.
W całej diecie widzę że masz 70-80g białka. Musisz mieć 2 -3 razy tyle i problemy znikną a przy tej diecie nie pomogą żadne aminokwasy czy carbo, tylko stracisz pieniądze.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 675
dzieki za odpowiedz.ja waze 62 kilo przy wzroscie 175 wiec potrzebuje jakies 130 gram bialka ma sens ladowanie go w siebie wiecej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100163
Przy treningu naturalnym niema sensu wiecej niz jakies 2,3g na kazdy kilogram wagi ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Myślę że ok. 150g możesz spokojnie zjeść.
I pamiętaj, że jak będzie Ci szła waga w górę to musisz troszkę zwiększać ilość jedzenia.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIOGENIX

Następny temat

Tanie białko do uzupełniania diety redukcyjnej

WHEY premium