Witam
Jestem zmuszony do wieczornych treningów, króte rozpoczynają się w okolicy 19.30-20.00. Po treningu biorę kąpiel i idę spać. Dzień zaczynam o 4.40
Po treningu wypijałem białko-mleko i banan.
Od dwóch dni wypijam carbo olimpu, białko-mleko i banan.
Nie mam pewności czy te węglowodany po treningu to dobry pomysł.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jestem zmuszony do wieczornych treningów, króte rozpoczynają się w okolicy 19.30-20.00. Po treningu biorę kąpiel i idę spać. Dzień zaczynam o 4.40
Po treningu wypijałem białko-mleko i banan.
Od dwóch dni wypijam carbo olimpu, białko-mleko i banan.
Nie mam pewności czy te węglowodany po treningu to dobry pomysł.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Krzysztof Piekarz