Cześć.. opisze może od początku
Dwa dni temu kupilem Gaspari Mitotropin(spalacz) pierwszą dawke wzięlem 2 tabletki tak na próbe po poludniu jak wrucilem ze sklepu i po pewnym czasie(pewnie kolo godziny nie pamietam) dziwnie sie poczulem ( kolatanie serca itp.) myslalem ze moze jestem jakis przewrazliwiony ale na drugi dzien z rana kolejna dawka tym razem juz normalna 3 tabletki i znowu to samo kolatanie serca i w ogóle jeszcze gorzej niz poprzedniego dnia tak jakbym sie nacpal ... nawet samopoczucie sie popsula taki za***any bylem ze nie wiem ... i tu moje pytanie (wreszcie
) czy to zalezy od organizmu czy te objawy przechodza sam juz nie wiem troche lipa by byla jakby to bylo juz caly czas podczas brania ...dzis nie bralem poczekam na wasze odpowiedzi dzieki
Dobrze by bylo jakby odpowiadaly osoby które braly nie mówie ze inni nie mogą
Zmieniony przez - Damian1313 w dniu 2011-01-03 16:47:54
Dwa dni temu kupilem Gaspari Mitotropin(spalacz) pierwszą dawke wzięlem 2 tabletki tak na próbe po poludniu jak wrucilem ze sklepu i po pewnym czasie(pewnie kolo godziny nie pamietam) dziwnie sie poczulem ( kolatanie serca itp.) myslalem ze moze jestem jakis przewrazliwiony ale na drugi dzien z rana kolejna dawka tym razem juz normalna 3 tabletki i znowu to samo kolatanie serca i w ogóle jeszcze gorzej niz poprzedniego dnia tak jakbym sie nacpal ... nawet samopoczucie sie popsula taki za***any bylem ze nie wiem ... i tu moje pytanie (wreszcie
) czy to zalezy od organizmu czy te objawy przechodza sam juz nie wiem troche lipa by byla jakby to bylo juz caly czas podczas brania ...dzis nie bralem poczekam na wasze odpowiedzi dzieki
Dobrze by bylo jakby odpowiadaly osoby które braly nie mówie ze inni nie mogą
Zmieniony przez - Damian1313 w dniu 2011-01-03 16:47:54
Daj sog'a jak pomoglem:)
Krzysztof Piekarz