SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mitotropin pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19860
Cześć.. opisze może od początku
Dwa dni temu kupilem Gaspari Mitotropin(spalacz) pierwszą dawke wzięlem 2 tabletki tak na próbe po poludniu jak wrucilem ze sklepu i po pewnym czasie(pewnie kolo godziny nie pamietam) dziwnie sie poczulem ( kolatanie serca itp.) myslalem ze moze jestem jakis przewrazliwiony ale na drugi dzien z rana kolejna dawka tym razem juz normalna 3 tabletki i znowu to samo kolatanie serca i w ogóle jeszcze gorzej niz poprzedniego dnia tak jakbym sie nacpal ... nawet samopoczucie sie popsula taki za***any bylem ze nie wiem ... i tu moje pytanie (wreszcie ) czy to zalezy od organizmu czy te objawy przechodza sam juz nie wiem troche lipa by byla jakby to bylo juz caly czas podczas brania ...dzis nie bralem poczekam na wasze odpowiedzi dzieki


Dobrze by bylo jakby odpowiadaly osoby które braly nie mówie ze inni nie mogą

Zmieniony przez - Damian1313 w dniu 2011-01-03 16:47:54

Daj sog'a jak pomoglem:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19860
Giniuu dziwne rzeczy z tymi suplementami... ja chyba od jutra spróbuje wziąc tak jak inni pisali po jednej tabletce i po jakims czasie bede zwiększal zobaczymy jakie bedą odczucia... bede pisal o wszystkim w temacie

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
sporo osób skarży się właśnie na fatalne samopoczucie po tym
już nie tyle fizyczne, co właśnie psychiczne
ja tak miałem na viperze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19860
ale przeszlo czy do konca tak bylo?? bo ja to chyba *******e to jak ma tak byc caly czas wczoraj bylem jak nacpany i to serce balem sie samochodem jezdzic

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37461
Umrzec nie powinieneś , ale badania mozesz zrobic , zobacz jak z ciśnieniem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19860
no razcej nie umre chyba:P ale ja sie dobrze czuje tylko jak wezme to cos jest nie tak wiec nie wiem czy brac czy jak dlatego pytam czy ktos tak mial i czy to przechodzi??

miales na mysli jakie badania?? bo tak jak mówie dobrze sie czuje tylko jak wezme to zle

Zmieniony przez - Damian1313 w dniu 2011-01-03 17:24:14

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19860
Odpowie ktoś jeszcze bardzo mi zależy

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
zmniejsz dawke po 1kaps na porcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19860
wlasnie tak chyba zrobie... moge powiedziec jedno o tym srodku : jak po kilku godzinach odejdą te objawy które opisuje to humor i w ogóle wszystko sie super poprawiaSOG za porady

Zmieniony przez - Damian1313 w dniu 2011-01-03 20:51:03

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
Damian1313 ja na viperze cały czas tak miałem, miesiąc doliny, na starym venomie taki skołowany nie chodziłem
paru znajomych przez cały czas stosowania mito tak miało, ale większości po kilku dniach przechodzi

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2011-01-03 22:06:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113001
znam kobitke która łyka mitotropin 2x3kaps i się dobrze czuje.
nie skarżyła się na jakies zjazdy, skoki cisnienia.
ja np. zle toleruje duzo kofeiny - susza w ustach.
takie reakcje to typowo osobnicze odczucia.

zmniejsz do 1kaps, po posiłku, zobacz czy bedzie źle.

#musicislife

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Damian1313 - mito jest raczej dl doswiadczonych userów spalaczy. Jakie srodki wczesniej brales, jak tolerowales?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna mono pomoc

Następny temat

Jak dawkować kreatyne vitalmaxa?

electro
Polecane artykuły