SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

niemoc w nadgarstkach.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Witam.od pewnego czasu mam"niemoc" w nadgarstkach tzn. cięzko mi odkręcic korek od wody mineralnej czy cokolwiek zrobic.nie mam zielonego pojęcia co sie dzieje.proszę o szybka odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzisz na siłownie? Jeżeli tak, to mogą być nadwyrężone, rozgrzewać trzeba. No chyba, że nie chodzisz. Albo uderzasz w worek, w samych rękawicach. Też się nie powinno, taśmy podstawa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15466
to niemoc w nadgarstkach czy niemoc w scisku?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7438
nie martw sie ja tez mam problem z odkreceniem wody mineralnej szczegolnie tej z kauflandu :) sa strasznie mocno zakrecone

HIDE

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
chodzę na siłownie...dosc długo sie rozgrzewam ;/ .
niemoc nadgarstkachi w uściusku .. ;/ dziwne uczucie to jest..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
Nie chodź przez jakieś 2 tyg na siłke, smaruj maścią rozgrzewającą, i codziennie rano i wieczorem rozgrzewaj je duzo.

'Ręce w piąchy zaciśnięte, ale wśród swoich czyste.
Życie nauczyło - broń się gardą, a nie pyskiem'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
moze i masz racje.. dam sobie siana przez 2 tyg.i zobacze:)
Dzięki ,Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

napięcie mięśni

Następny temat

Ból mięśnia z tyłu uda przy podnoszeniu nogi

electro
Polecane artykuły