Szacuny
17
Napisanych postów
2971
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
32053
heh panowie skoro jak widze smak ejst lipny, rozpuszczalnosc tez beznadziejna, to po co przeplacac jak mozecie meic w tej cenie ostrowie ktora ma tylko piane z minusow, i ew smak, chociaz mi smakuje taki brak smaku
Szacuny
0
Napisanych postów
213
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
6708
Po swoich doświadczeniach białkiem w niższych cenach chyba uns ekonomiczny najlepiej wychodzi w tym przedziale cenowym jeśli chodzi o stosunek smaku i rozpuszczalności do ilość/cena
Szacuny
1
Napisanych postów
157
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
51139
Witam. Tym razem wsypałem do szejkera 30g zalałem około 300ml wody, wymieszałem tak fest faktycznie przypomina zawiesinę jednak to mi nie przeszkadza da się wypić, a piany praktycznie ZERO! bardzo mnie to cieszy, smak hmm da rade wypić ale nie zachwyca upiłem połowę i dosypałem kakaa i niezbyt to pomogło. Da się wypić ale smakiem nie zachwyca nie wiem jak inne smaki ale wanilia lipa. Jutro jeszcze zobaczę jak będzie z rozpuszczalnością, smakiem i konsystencją po zmieszaniu z carbo.
Szacuny
38
Napisanych postów
2551
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
31384
KokoWKS, wg mnie stosunek rozpuszczalnosci, smaku i ilosci piany do ceny jest znacznie lepszy od Ostrowii. Warto dac te zlotowke wiecej na kilogramie. Wiadomo, smak kwestia gustu, ale nie tylko w tym aspekcie IMO econo vitafit'a wygrywa. Dobre z tanich, tylko wlasnie nie wiadomo co bedzie na dluzsza mete. Z 300-350ml mleka smak nie jest intensywny, wiec powinno byc dobrze (mowa o czekoadzie).
Szacuny
3
Napisanych postów
951
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
13099
właśnie wypiłem drugą porcję białka czekoladowego i powiem tak.. bez obrazy ale myśle że większość z was to poprostu francuskie pieski.. jak czytam wypowiedzi typu "dało rade przełknąć" to mi się śmiać chce.. rozumiem że smak to kwestia gustu.. białko ma swój specyficzny posmak.. mi bardzoj przypomina to orzech niż czekolade.. ale patrząc na cene to i czytając wcześniej wasze wypowiedzi zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. gdzie wy macie jakiś piasek to ja nie wiem;p białko jest troche gęstsze ale dla mnie to nawet ok.. jedyne co mi sie nie podoba to zapach po zmieszaniu z mlekiem.. jest po prostu dziwny i tyle.. ale to mi nie przeszkadza.. jest jeszcze opcja że shaker tak mi śmierdzi:D
dla mnie białko za tą cene jest po prostu za***iaszcze. na pewno nie bede go pił 365 dni w roku bo po zjedzeniu 1,5 kg planuje kupić coś innego.. ale zapewniam że będę regularnie po niego sięgał.. no chyba że cena skoczy na 4 dychy to już inna sprawa
Szacuny
38
Napisanych postów
2551
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
31384
grubasek19 tu masz racje.
Zapach samego prochu do zludzenia przypomina zapach goracej czekolady - nie moglem wczesniej skojarzyc skad znam ten zapach :D
lukaf, nie wiem dlaczego Ty nie widziales piany, ale po wymieszaniu caly szejk to jedna wielka piana. Po okolo 5 minutach opada praktycznie calkiem i jest ok. Specjalnie to dzisiaj sprawdzalem.
Szacuny
0
Napisanych postów
213
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
6708
u mnie po kilkunastu sekundach machania rozpuściło się wszystko piany dosłownie kilka milimetrów (chociaż nie wiem co macie z tą pianą mi nigdy nie przeszkadzała) smak czekolada. Z tym że woda nie była zimna tylko lekko ciepła może to ma jakiś wpływ dzisiaj spróbuje z zimną.
Szacuny
35
Napisanych postów
1983
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
37461
dokłądnie jak grubasek - mi smakuje bardzo , a patrzac na cene.. brac i uciekać :)
Wziałem 2 paki , akurat przyszły mi 2 czekolady , i napewno jeszcze kiedys wezme
Bo w koolejce czeka whey delicious :D