Witam, jestem nowy na forum i mam kilka pytan. Trenuje pilke nozna juz pare dobrych lat na srednim poziomie(3 liga). Jest akurat przerwa zimowa i chcialbym troche bardziej skupic sie ku treningom na silowni pozniewaz przygotowania do rundy rewanzowej zaczna sie po nowym roku. Na silowni nie trenuje zeby zostac kulturysta ani strong manem, poprostu trenuje dla wlasnej satysfakcji.Ciezko okreslic moj staz na silowni, ale mysle ze bedzie to ok 3lat ( roznie to bylo z przerwami, ale staralem sie w miare systematycznie). Do tej pory bralem juz kilka odzywek wiec nie jest to moj pierwszy raz, ale pierwszy raz chcialem sie doradzic jakie suple by mi sie przydaly.Jesli chodzi o stan postfela to chcialbym zamknac sie w okolicach 300-400 zl. Dodam jeszcze ze mam 20 lat 187cm wzrostu i waze 86,5 kg, niedlugo postaram sie wrzucic fotki swojej sylwetki dla lepszego rozeznania. Licze na jakies powazne rady. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Krzysztof Piekarz