SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pozmoc w doborze odzywek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Witam, jestem nowy na forum i mam kilka pytan. Trenuje pilke nozna juz pare dobrych lat na srednim poziomie(3 liga). Jest akurat przerwa zimowa i chcialbym troche bardziej skupic sie ku treningom na silowni pozniewaz przygotowania do rundy rewanzowej zaczna sie po nowym roku. Na silowni nie trenuje zeby zostac kulturysta ani strong manem, poprostu trenuje dla wlasnej satysfakcji.Ciezko okreslic moj staz na silowni, ale mysle ze bedzie to ok 3lat ( roznie to bylo z przerwami, ale staralem sie w miare systematycznie). Do tej pory bralem juz kilka odzywek wiec nie jest to moj pierwszy raz, ale pierwszy raz chcialem sie doradzic jakie suple by mi sie przydaly.Jesli chodzi o stan postfela to chcialbym zamknac sie w okolicach 300-400 zl. Dodam jeszcze ze mam 20 lat 187cm wzrostu i waze 86,5 kg, niedlugo postaram sie wrzucic fotki swojej sylwetki dla lepszego rozeznania. Licze na jakies powazne rady. Z gory dziekuje. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem
[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5115
w przerwie zimowej proponował bym skupić się na treningu typowo siłowym pod piłkę nożną na pewno da to fajne rezultaty na wiosnę, co do suplementów to przede wszystkim musisz zacząć od ułożenia dobrej zbilansowanej diety bo bez niej wiele nie zdziałasz później dopiero możesz zakupić
białko (uzupełnienie diety)
aminokwasy bcaa (lepsza regeneracja po treningu)
jabłczan kreatyny (ma na celu poprawę siły, bez znacznego skoku wagi,wtedy powinieneś zachować dobrą motorykę)
to taki zarys co mógłbyś kupić ale pamiętaj że powinno się zacząć od dobrej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
wiem ze przydalaby sie dieta i dlatego taki temat zaloze w odpowiednim dziale. Zapomnialem dodac na jakich efektach mi zalezy, a wiec przyrost sily, drobna redukcja, i przyrost masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
takie rzeczy to tylo w erze.
dieta jako prioryet. ogarnij diete, to wroc tutaj.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Troche poszukalem i znalazlem tu na forum cos takiego, jak dla mnie wyglada to dobrze, wiec ponawiam swoja prosbe :]

1 posiłek musli z mlekiem + jabłko
2 posiłek jogurt + pieczywo pełnoziarniste
3. ryż + pierś z kurczaka gotowana + sałatka wielo warzywna z oliwą z oliwek
TRENING
4. twarożek z pieczywem pełnoziarnistym + banan
5. sałatka z tuńczyka + pieczywo pełnoziarniste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 białko??

2 białko warzywa? oliwa?

3 ok
4 mieso ryba ziemniaki

5 twaróg olej lniany

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o korekcje diety

Następny temat

Dieta - proszę o poprawki

WHEY premium