sorki ze taki glupi post moze sie wydawac ale meczy mnie jedno pytanie a mianowicie czy moge wieczorem przygotowac w shakerze kreatyna np.cell pump i spozyc jo dopiero rano.Czy nie straci ona swojich wlasciowsci i w ogle??
Z gory dzieki i pozdrawiam
Z gory dzieki i pozdrawiam

Krzysztof Piekarz