Witam
Panowie jak najlepiej trenowac brzuch by kostka na nim stala sie wieksza lub inaczej muwiac grubsza
moze sie wydawac dziwne ale dla mnie akurat jest to dosc istotne. Trenuje brzuch zazwyczaj co trening po 40-60 brzuchow i 12-20 zwisow procz treningu plecow wtedy brzuch odpuszczam, czy lepiej wrzucic brzuch 2 razy na tydzien i wybrac jakiej 2-3 cwiczenia i ropic po 12-15 ruchow w seri z obciazeniem?
Panowie jak najlepiej trenowac brzuch by kostka na nim stala sie wieksza lub inaczej muwiac grubsza
moze sie wydawac dziwne ale dla mnie akurat jest to dosc istotne. Trenuje brzuch zazwyczaj co trening po 40-60 brzuchow i 12-20 zwisow procz treningu plecow wtedy brzuch odpuszczam, czy lepiej wrzucic brzuch 2 razy na tydzien i wybrac jakiej 2-3 cwiczenia i ropic po 12-15 ruchow w seri z obciazeniem?
Krzysztof Piekarz