Jak w temacie.
Czy to jest normalna praktyka na tym forum?
Prosze o odpowiedz?
https://www.sfd.pl/Dlaczego_zostałem_zbanowany_-t661074.html#post1
oraz
Zostałeś zabanowany przez DUDEK na forum Sportowe Forum Dyskusyjne
Powód :spam
Do dnia: 2011-01-23 12:03:24
Jaki to był spam że ban aż do 2011?
Czy to jest normalna praktyka na tym forum?
Prosze o odpowiedz?
https://www.sfd.pl/Dlaczego_zostałem_zbanowany_-t661074.html#post1
oraz
Zostałeś zabanowany przez DUDEK na forum Sportowe Forum Dyskusyjne
Powód :spam
Do dnia: 2011-01-23 12:03:24
Jaki to był spam że ban aż do 2011?
Krzysztof Piekarz

