Witam, nie wiem czy napisałem w dobrym dziale .
Od poniedziałku ruszam z dietą na mase którą ułożyłem. Dieta jest z nadwyżką kcal tak by przytyć, do uzupełnienia diety kupiłem Carbo :). Ale do sedna. : Ćwiczę w Poniedziałki środy piątki . Chce przytyć,( mam dietke, carbo + ćwicze na mase) , Czy brzuszki i worek, w dni wolne tj wtorki czwartki źle wpłyną na przybranie na wadze ?
Od poniedziałku ruszam z dietą na mase którą ułożyłem. Dieta jest z nadwyżką kcal tak by przytyć, do uzupełnienia diety kupiłem Carbo :). Ale do sedna. : Ćwiczę w Poniedziałki środy piątki . Chce przytyć,( mam dietke, carbo + ćwicze na mase) , Czy brzuszki i worek, w dni wolne tj wtorki czwartki źle wpłyną na przybranie na wadze ?
Krzysztof Piekarz