Mam problem - kupiłem Ostrowie
i ile jej wymieszać?
- na opakowaniu jest 30g + 200ml wody
mam miarki - 100ml, 50ml, 15ml, 5ml, 1ml
jak nabieram 2x 15ml tego białka to na wadze kuchennej jest napisane 9-10g
Pomóżcie mi, ile mam tego wziąć?
i ile jej wymieszać?
- na opakowaniu jest 30g + 200ml wody
mam miarki - 100ml, 50ml, 15ml, 5ml, 1ml
jak nabieram 2x 15ml tego białka to na wadze kuchennej jest napisane 9-10g
Pomóżcie mi, ile mam tego wziąć?
Krzysztof Piekarz
