Jaką odżywkę na siłę, boostera. Mam zamiar kupć sobie MUSCLE SERUM, ale myślę jeszcze o NAPALMIE. Może inną. Którą wybrać???
Wcześniej brałem zwykłe mono i NITROBOLON II.
Może inną.
Pozdrawiam!!!
Wcześniej brałem zwykłe mono i NITROBOLON II.
Może inną.
Pozdrawiam!!!

Krzysztof Piekarz