Nowy temat Temat Zamknięty
...
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ivan na ławce i nie ma ataku w Serbii - podkładka aż raziła w oczy przez dwa sety. Smutne że przez zje*ane zasady turniej teraz będzie tak perfidnie ustawiany przez drużyny. Zabijają w ten sposób piękno siatkówki. Trzeba poczekac na mecze 3. rundy gdy drużyny będą musiały grac na poważnie żeby awansowac do półfinałów.

Power wears out those who do not have it.

a powiedzcie mi , jak bedzie wygladala sytuacja gdy
Polska wygra z Niemcami np, 3-0, to wtedy , szwaby jak z kanada musza wygrac ? 3-0 zeby wyjsc czy jak

.

...
Znawca

To sobie sprawdź kiedy te punkty Ivan zdobył, na pewno nie w dwóch pierwszych setach, bo kvrwa na ławce siedział, tylko raz bodajże wszedł i trzy pkt zdobył

szwaby ogrywają Polaków i Kanadyjczyków, jutro Polska ogrywa Serbów i Serbów nie ma w turnieju.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-09-26 20:21:19

...
na str FIVB pisze ze zdobył 16pkt.

.

...
Znawca
i masz rubrykę - w pierwszym secie w ogóle nie grał, w drugim zdobył 3pkt bo wszedł na zmianę.

Resztę punktów zdobył w trzecim secie, którego grał w całości i w czwartym, w którym o dziwo trener Serbów zmienił Ivana i Kanada wygrała