SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asseco Resovia Rzeszów i Cygan w Volleyball Manager

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Postanowiłem zasmakować czegoś innego i spróbować swoich sił w grze całkowicie zrobionej przez Polaków, którą jest Volleyball Manager. Myślę, że kilku userów może zainteresować ta gra

Ja postanowiłem objąć jedyny klub z mojego regionu, którym jest właśnie Asseco Resovia Rzeszów.

Oto skład jaki zastałem:

Rozgrywający:
Paweł Woicki (25 lat, 182 cm)
Ivan Ilic (32 lata, 195 cm)

Przyjmujący:
Krzysztof Gierczyński (32 lata, 193 cm)
Piotr Łuka (28 lat, 191 cm)
Alexandar Mitrovic (26 lat, 195 cm)
Marcin Wika (25 lat, 194 cm)

Środkowi:
Ihosvany Hernandez (36 lat, 206 cm)
Bartosz Gawryszewski (23 lata, 202 cm)
Łukasz Perłowski (24 lata, 203 cm)
Michał Kaczmarek (24 lata, 200 cm)

Atakujący:
Mikko Oivanen (22 lata, 198 cm)
Paweł Papke (31 lat, 196 cm)

HALA MADRID !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
z jakiej strony moge dostac patcha z obecnymi skladami zespolow bo ja mam vm 2008/2009 i tam sa starte sklady??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Pierwszym meczem, jaki przyszło mi rozegrać był mecz 1/64 Pucharu Polski ze Stoczniowcem Gdańsk (nie mylić z Treflem!)

Spotkanie ogólnie bardzo łatwe, ale wiadomo, rywal również niezbyt wymagający. Na to spotkanie oddelegowałem szóstkę w składzie: Woicki, Gierczyński, Hernandez, Papke, Wika, Perłowski. Na ławce usiedli: Ilic, Oivanen, Gawryszewski, Łuka i Mitrovic. Postanowiłem jednak, że każdy otrzyma swoją szansę, bo nie jest to jakiś trudny mecz. I tak się też stało.

Stoczniowiec Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (15:25, 13:25, 10:25)


http://img7.imageshack.us/my.php?image=resoviastoczniowiec164p.jpg

Powyżej screen z tego spotkania.

Spotkanie bardzo dobrze rozegrane w ataku. Szaleli obaj moi atakujący i zdobywali odpowiednio 14 punktów (Papke) i 8 punktów (Oivanen). Cieszyło również dobre przyjęcie. Dobrze funkcjonował blok. Środkowi nie dali zbytnio pograć na siatce rywalom.

MVP meczu: Krzysztof Gierczyński (sam nie wiem czemu, moim zdaniem bardziej należała się ta nagroda Pawłowi Papke).


Minął tydzień i przyszedł czas na rewanż. Do meczu wybrana została ta sama szóstka. Dalej moim założeniem było duże rotowanie składu.

Screen z meczu:
http://img13.imageshack.us/img13/1952/resoviastoczniowiec164p.jpg

Asseco Resovia Rzeszów - Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:12, 25:17, 25:15)

Rywale mogli nawiązać z nami jakąkolwiek walkę tylko w secie drugim, kiedy to wygraliśmy partię do 17. Stoczniowiec zawdzięczał taki dorobek punktowy moim przyjmującym, którzy złapali jakiegoś zawiasa, ale przerwa techniczna i ostry opierdziel szybko to naprawiły. Podsumowując na luzie przechodzimy do kolejnej rundy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Marcina Wiki, który zdobył w tym meczu 16 punktów. Dobrze w ataku zagrał również Paweł Papke zdobywając 10 punktów.

MVP meczu: Marcin Wika (bezapelacyjnie najlepszy gracz spotkania).



W 1-32 Pucharu Polski los skojarzył nas z Ósemką ELMO Siedlce. Rywal jak na tę fazę również mało wymagający.

Kolejny raz ta sama szóstka na boisku i kolejny raz te same założenia taktyczne.

http://img13.imageshack.us/img13/4875/resoviaosemkasiedlce132.jpg

Asseco Resovia Rzeszów - Ósemka ELMO Siedlce 3:0 (25:15, 25:22, 25:16

Podsumowując wszystkie nieźle z wyłączeniem drugiego seta, w którym zagraliśmy fatalnie. Stąd wygrana różnicą tylko trzech punktów. W tym spotkaniu na szczególne wyróżnienie zasłużyło dwóch moich siatkarzy. Krzysztof Gierczyński zagrał świetne spotkanie. Bezbłędne przyjęcie, mocna zagrywka, a do tego zdobyte 14 punktów. Mniejszym o punkt dorobkiem popisał się Paweł Papke.

MVP meczu: Krzysztof Gierczyński (nic dodać nic ująć )


Tydzień później graliśmy rewanżowe spotkanie w Siedlcach. Założenia taktyczne po raz kolejny takie same. Tym razem chciałem jednak dać więcej pograć Oivanenowi.

Ósemka ELMO Siedlce - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (11:25, 17:25, 15:25)

http://img17.imageshack.us/img17/4875/resoviaosemkasiedlce132.jpg

Jak się okazało wpuszczenie Oivanena na boisko było strzałem w '10'. Fiński atakujący zdobył w całym spotkaniu 15 punktów, z czego zaliczył aż 4 asy serwisowe. Kolejne dobre spotkanie rozegrał również Krzysiek Gierczyński (9 pkt).

MVP meczu: Mikko Oivanen

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2009-03-09 08:58:17

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Skra Bełchatów w rozgrywkach Ligi Mistrzów trafiła w grupie na Itas Diatec Trentino, PUC Paris Volley, VK Ceske Budejovice, Iraklis Saloniki oraz Crvene Zvezde Belgrad. Po dwóch kolejkach Bełchatowianie zajmują drugie miejsce z dorobkiem 4 punktów tuż za Itasem. Jak na razie pokonali Iraklis Saloniki u siebie 3:0 oraz Crvene Zvezde Belgrad na wyjeździe takim samym stosunkiem setów.

Domex Tytan AZS Częstochowa trafiła w grupie LM na Dynamo Moskwa, Brebanca Lanutti Cuneo, OK Volley Bled, Knack Roeselare oraz VfB Friedrichschafen. Po dwóch kolejkach zajmuje jak na razie ostatnie miejsce z 2 punktami. Poległa u siebie z Dynamem Moskwa 1:3, oraz na wyjeździe 0:3 z Brabancą Cuneo.


Rozlosowano również grupy CEV Cup.

Jastrzębski Węgiel w grupie A trafił na Olympiakos Pireus, CSKA Sofia oraz na Lamię, a AZS Olsztyn będzie rywalizował z Buducnost- Podgoricką Banką Podgorica, Lokomotivem Novosibirsk oraz z hiszpańską Numancią.

Mój zespół w 1/16 Challenge Cup będzie rywalizował z Arkasem Izmir.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
nie pomieszało Ci się coś?
to forum sportowe, a nie forum gier komputerowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
niech sobie pisze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Sam bym chętnie zagrał, tylko mi się coś *******i, będę musiał w wolnym czasie popracować na uruchomieniem tej gry

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Cygan siatką się interesuje aż tak? Tego się nie spodziewałem

Pierwsze słysze o tej grze, ale jak Cygan dobrze się bawi, to gitara

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
To, że aż tak bardzo się tutaj nie udzielam, to nie znaczy, że się nie interesuję

Niestety save szybko mi padł dzięki elektrowni, która wyłączyła prąd podczas zapisywania, ale grę rozpocząłem na nowo i wieczorem wkleję efekty swojej pracy

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
niech temat zostanie . sam grałem w tą gre ale managery mi nie podchodzą. moje pytanie brzmi gdzie jest libero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Chuck, widzisz, przez przypadek zapomniałem napisać

Oczywiście wiadomo, że libero jest Ignaczak

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
z tymi słabymi drużynami grasz z libero czy bez?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A jaki mam rower kupić?? [POMOŻE MI KTOŚ?]

Następny temat

Szansa na skoki???

WHEY premium