Szacuny
3
Napisanych postów
523
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
5451
a to slyszalem na masowkach godali ale wiadomo ze zwolnienia beda w administracji a my ryle na dole napewno robota bedzie tylko ze tych podwyzek nie bedzie
Szacuny
3
Napisanych postów
523
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
5451
misu slyszalem lwasnie na masowkach to godali no nic bedzie prze***nae strajk moze itd byle ten rzad nie w***al ze do 55 bedziemy ***ac bo tego sie nie wyobrazam
Szacuny
0
Napisanych postów
63
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
5882
hehe dzis walka pudziana :) jak tam obstawiacie ? :) ja mysle, ze jak przewroci tego balona to wygra :) ogladalem pare walk i wstanie z maty to dla niego bardzo duzy problem :)
Szacuny
3
Napisanych postów
523
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
5451
hmm wsumie to walki oglodac nie bede bo bede w "pomaranczy":D ALE OBSTAWiam ze pudzian mu na***ie przseca to noprmlany grubas wazy kolo 200 zobaczymy jak bedzie pozdro